Yardım Yurtta Legend Oynanmıyor Dns değişmiyor YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Yurtta Legend Oynanmıyor Dns değişmiyor YARDIM
Kıbrısta yurtta kalıyorum legend vs online oyunlara giremiyorum dns değiştirince net gidiyor programlar kurdum hotspot vs. olmuyor ne yapmalıyım diğer yurtta biri lol oynuyor ama yöntemi sölemiyor yardım edin ne yapacam

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
host dosyasını değiştirsen olur mu ki :hmmm

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Windows/ system32/ drivers /host diye hatırlıyorum eğer burada yoksa arama yerine host yaz onu defteri ile açılacaksin ok

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
onu nasıl yaparım
Burada alternatif olarak hosts dosyasını vermişler, onu deneyebilirsin :oke: Ancak orjinal dosyayı bir yere kopyalamayı unutma, olur da sorun olursa yeniden orjinal dosyayı yüklersin, sıkıntı olmaz :oke:

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Windows/ system32/ drivers /host diye hatırlıyorum eğer burada yoksa arama yerine host yaz onu defteri ile açılacaksin ok
Burada alternatif olarak hosts dosyasını vermişler, onu deneyebilirsin :oke: Ancak orjinal dosyayı bir yere kopyalamayı unutma, olur da sorun olursa yeniden orjinal dosyayı yüklersin, sıkıntı olmaz :oke:

tşkler yasaklı sitelere giriyor ancak oyunarda işe yaramıyor oyun için farklı bi dosya daha mı lazım acaba başka hangi yollar var

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
tşkler yasaklı sitelere giriyor ancak oyunarda işe yaramıyor oyun için farklı bi dosya daha mı lazım acaba başka hangi yollar var
Bu program var bir de ama bunun da temel mantığı yine bahsettiğimiz dns ve hosts değiştirmeye dayanıyor :oke:

• Beğen

fnldstntn

Üye
VPN programı yüklenen gerek...

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Bu program var bir de ama bunun da temel mantığı yine bahsettiğimiz dns ve hosts değiştirmeye dayanıyor :oke:

denedim bunu olmuyor
hotspot ve başka başka dns değiştirme programları denedim ama hata veriyor dns değiştiremiyorlar değiştirenlerde nete giremiyom sınırlı bağlantı diyor
VPN programı yüklenen gerek...

bisürü kurdum olmuyor

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bence o oynayan çocuğu çekin tenhaya artık ne yaparsınız bilemem alın bilgiyi :)

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ......programını kurdum oyuna giriş yaptı ama karakterimi deseçtiten sonra tam oyun açılacakken sunucuya bağlanamadı güvenlik duvarı vs bişiler söyledi.Kapattım güenlik dvarını ama boşuna işe yaramadı.YARDIM

Son düzenleme:
mami944

mami944

Üye
Modeme erişebiliyorsan nefret ettiklerine mac engeli tak :D ...

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
:)

Son düzenleme:
mami944

mami944

Üye
Tarayıcıdan varsayılan ağ adresini gir modemi kurcala orada MAC filtresi falan olmalı güvenlikte nefret ettiğini akıllıca bir yöntem ile öğren ardından engeli tak sorarlarsa ben ne biliyimi modemden anlamam dersin :D ...

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Tarayıcıdan varsayılan ağ adresini gir modemi kurcala orada MAC filtresi falan olmalı güvenlikte nefret ettiğini akıllıca bir yöntem ile öğren ardından engeli tak sorarlarsa ben ne biliyimi modemden anlamam dersin :D ...

şu kepard programı yada herhangi bir vpn kurar mısın bana beceremedim team wiewerden bağlanır mısın
kepard hatavermeye başladı oyun açılmıyor artık

Üst Alt