General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Beyler Bi Yardım Edin Artık Yha Okuldan Tabletlere AKILLI Tahta için Bağlama Cart Curt İşte Öyle Bişyler olcakmış bn tablettn güncelleyiciyi v mdm yi silmdğim için tablet krnel bütünlüğü bozuldu servise götürün diyo mobegenie nin 3-4 tane sürümünü denedim. olmadı şu konuya bi el atın beyler yeter artıkayrıca şu rootlamayı başaran kişiler Son güncellemeden önce mi yaptınız sonramı bi cewap atın güncellemeden sonra bir çok kişi root yapamamış çünkü ?????????
tableti ilk aldigimdan 2 gün. icerisinde root yaptim..
basarili gecti.. sorun yok...
suan android. sürümü. 4.2.2 siz de kernel sorunu nasil cikti orayi cozememis de değilim. ..

McBoltt60

McBoltt60

Üye
bak kardesim
Root attiniz diyelim..
uyg. kaldirmak icin
Titanium backup
oneriyorum..
en kolayi böyle. mobagenie den aratarak yukleye bilirsin uyg. kismina gidin ce rootu attin ya ekran i kitle ..
ekran i ac kilitle widget lar var birine bas mesala. saate bas sonra kiliti ac
ordan tabletin ic kismi aciliyor ..
titanium backub ba gir kaldirilacak uyg. kaldir .[emoji106] [emoji344] [emoji10] [emoji41]
he sunu demeyi unuttum ki
Rootu su mobogenie guncelleme filan farketmiyor aslinda. ben bilgim oyle
aslinda. sorunsuz yapicaksan
mobogenieden [emoji115] [emoji115] yukaridaki uyg. yukleyerek se kaldirilabilir..
yedek de alinabilir.. he hersey tmm. titanium backup yuklendi diyelim,,
yapicak olan arkadaşlar. msj kisimda konuşabilir iz yada burda farketmez..[emoji106]

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Beyler Bi Yardım Edin Artık Yha Okuldan Tabletlere AKILLI Tahta için Bağlama Cart Curt İşte Öyle Bişyler olcakmış bn tablettn güncelleyiciyi v mdm yi silmdğim için tablet krnel bütünlüğü bozuldu servise götürün diyo mobegenie nin 3-4 tane sürümünü denedim. olmadı şu konuya bi el atın beyler yeter artıkayrıca şu rootlamayı başaran kişiler Son güncellemeden önce mi yaptınız sonramı bi cewap atın güncellemeden sonra bir çok kişi root yapamamış çünkü ?????????
rootlu olsa blle tahta ile eşleştirillir birşey olmaz çünkü eba sınıfım ile ilgili

McBoltt60

McBoltt60

Üye
canti eger sorun varsa yaz ona gore bilgimiz olsun duzeltelim,
daha.biz de öyle. card diye birseyler konusulmadi bile hem ne ollcak hersey gene ayni sistem e sahip cihaz yonetimi sadece.kisitliyor ..root yapsan birsey olmaz Garanti disi kaliyor onuda göz önünde. bulundurcak insan yapabilir..

havefun

Üye
Rootlama şu anda çalışmıyormu. Defalarca pil uyarısı alıp da düğmeye basabilmeme rağmen mdm ye düşüyor.Tam zamanında basıyorum.Düğme basılıyor yani sıkıntı yok ama güncelleniyor deyip mdm ye düşüyor

Deli olmamak elde değil...........

Son düzenleme:

mesute06

Üye
s.a kardeşim bu mobogenie nin hangi sürümü :sos:maxicep::vur

havefun

Üye
Rootlama şu anda çalışmıyormu. Defalarca pil uyarısı alıp da düğmeye basabilmeme rağmen mdm ye düşüyor.Tam zamanında basıyorum.Düğme basılıyor yani sıkıntı yok ama güncelleniyor deyip mdm ye düşüyor

Deli olmamak elde değil...........

Neyse kendim hallettim.Rootladın sonunda. ama pil yüzde 14 olayı hikaye root da artık bilginiz olsun

mahmutpekkara

mahmutpekkara

Üye
Yemin ediyom bu tabletler yüzünden kafayı yedim, iki tane beleşe tabletim oldu ikisini de root falan yaparaktan bozdum. Artık bu işlerle uğraşmıyacağım ya.(son soru:
The Shadow; bu tablete yapabileceğimiz tüm yazılım işlerini (root cwm odin bootloader) anlatibilir misin ?
Bırakıcam artık bu konuyu

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Yemin ediyom bu tabletler yüzünden kafayı yedim, iki tane beleşe tabletim oldu ikisini de root falan yaparaktan bozdum. Artık bu işlerle uğraşmıyacağım ya.(son soru:
The Shadow; bu tablete yapabileceğimiz tüm yazılım işlerini (root cwm odin bootloader) anlatibilir misin ?
nasil root yaparken bozdun yenisini alman imkansiz ama garantisi gidiyor
üstelik. root yaptigin icin verilmiyor idi,,
kullanici hatasi sonucu olusan
bir durum .sss

The Shadow

The Shadow

Üye
Sadece root :D Baska birsey yapamazsin bi de istiyosan custom romu kurabilirsin sadece :D

seçkin koçak

Üye
General mobile yazan yerin sol alt köşesine basınca ayarlar menüsü cikmıyor aktivasyon sayfası acılıyor

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
oh be sonunda rootladım hiç zorlanmadım. Teşekkürler.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: 1gur1omer1
McBoltt60

McBoltt60

Üye
bi yardım edin arkadaşlar . Oyun yuklu 1.5 bunuda yükledim fakat kuramadım biri videolu yada resimli anlatsa minnettar olaçağım
suan ki dosyalar. gta yüklü aciliyorsa bu mod yuklediginiz gta mod dosyasi ni com.... android. data klosore attiginda
Bilglsayar bulamamıştım sonunda buldum ya ondan :) bi de pil uyarısını geçemem diye korkuyordum hemen geçtim orayı :)
ben simdi isi bildiğim. icin fazla korkmam a gerek kalmadi ...
samsung S3 root odin ugrastigim icin cok kolay .. yaptim bende. tabi bi kac kere denemeyle pil kullanimi yakaladm sarj bitti vsvs vs..oyle [emoji2] [emoji10] [emoji41]
Bilglsayar bulamamıştım sonunda buldum ya ondan :) bi de pil uyarısını geçemem diye korkuyordum hemen geçtim orayı :)
ben simdi isi bildiğim. icin fazla korkmam a gerek kalmadi ...
samsung S3 root odin ugrastigim icin cok kolay .. yaptim bende. tabi bi kac kere denemeyle pil kullanimi yakaladm sarj bitti vsvs vs..oyle [emoji2] [emoji10] [emoji41]

CaNti Alios

Üye
oh be sonunda rootladım hiç zorlanmadım. Teşekkürler.
NEYLE ROOT ATTIN KNKA TABLET ÖLÜ YATIYO ÖYLE HANGİ PROGRAM İLE SÖLESENE BİBeyler Mobegenie Hangi Sürümü Root Atıyo Ayrıca Rootladanan Tablet Mebin Son Güncellemesini Almış mı ? Bn Root Attım ama kernel bütünlüğü bozuldu diyo mebegenie silmiyo YARDIM ALLAH MUHAMMED AŞKINA Bİ YARDIM :(

Üst Alt