Uygulama Clash Of Clans XmodGames Uygulaması Kullanımı ve Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi

Anil-D

Anil-D

Üye
proyu tam kullanmayı ogretirmisiniz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Güncelledim ama faydası olmadı. Sonra uygulamayı kaldırdım ve dosya yöneticisindeki dosyayı sildim ve sonra Google Play'den bir daha yükledim ve çalıştı. Sandbox attack çok işime yarıyor. Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell açığını kapattı ama hala açık vermeye devam ediyor. Bu uygulamanın yapımcıları gerçekten çok başarılı. Küçük bir güncellemeyle işi hallettiler.

marist

marist

Üye
Güncelledim ama faydası olmadı. Sonra uygulamayı kaldırdım ve dosya yöneticisindeki dosyayı sildim ve sonra Google Play'den bir daha yükledim ve çalıştı. Sandbox attack çok işime yarıyor. Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell açığını kapattı ama hala açık vermeye devam ediyor. Bu uygulamanın yapımcıları gerçekten çok başarılı. Küçük bir güncellemeyle işi hallettiler.
Aynen öyle [emoji4] crossfiredeki cfpro gibi :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Sandbox atak ne oluyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sanal saldırı. Klan savaşlarında işe yarıyor. Gözcülük yaptığında saldırabiliyorsun. Savaş bittiğinde oyundan atıyor ve asker de kaybetmiyorsun.

marist

marist

Üye
Sanal saldırı. Klan savaşlarında işe yarıyor. Gözcülük yaptığında saldırabiliyorsun. Savaş bittiğinde oyundan atıyor ve asker de kaybetmiyorsun.
İksir arama ayarlarını nasıl yapıyorsun?

byAndroid

byAndroid

Üye
Klan savasinda ise yariyorsa super tam olarak nasil yaptigini anlatir misin uygulamadan oyuna girip sadece gozculuk yapa basijca sanal saldiri mi basliyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Klan savasinda ise yariyorsa super tam olarak nasil yaptigini anlatir misin uygulamadan oyuna girip sadece gozculuk yapa basijca sanal saldiri mi basliyor
Sandbox attackı on yapınca gözcülük yaptığında savaş yapabiliyorsun.
İksir arama ayarlarını nasıl yapıyorsun?
İksir/altın/kara iksir miktarı sana bağlı. Orada Elix, Gold birde kara iksirinki vardı. Kendin sayı seçip ayarlıyorsun. Sonra search switchi on yapıp eşleşme bul yap.

marist

marist

Üye
Sandbox attackı on yapınca gözcülük yaptığında savaş yapabiliyorsun.

İksir/altın/kara iksir miktarı sana bağlı. Orada Elix, Gold birde kara iksirinki vardı. Kendin sayı seçip ayarlıyorsun. Sonra search switchi on yapıp eşleşme bul yap.
Mesela sadece altın istiyorum nasıl yapacağım?

marist

marist

Üye
Ekran görüntüsü atarsan sorununu çözebilirim belki.
Nesini atayım ki .s altını mesela 100 bin istiyorum 100 yazıyorum altın bölümüne diğer bölümleri 0 yapıyorum ve Search Switch i açıp eşleşme bul yapıyorum ama otomatik aramiyor MEET ALL CONDİTİONS On yapıyorum yine aramıyor sonra diğer iksir ve kara iksiri bir sayı yapınca birden otomatik arama başlıyor MEET ALL CONDİTİONS açık iken hepsini aynı bulmazsa durmuyor kapatincada otomatik arama duruyor yani kısacası her bölüme sayı yazmasam ve MEET ALL CONDİTİONS i açık birakmasam arama yapmiyor , açık birakincada bulması zor oluyor bulmuyor.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bilmiyorum. :zzz:

marist

marist

Üye
Sen ne yazdığını nasıl yaptığını yazar misin buraya .s

FK5896

FK5896

Üye
sorunsuzca çalışıyor, teşekkürler.. :)