Püf Noktası WP'den Android'e geçtim pişmanım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Herkez "TÜRKÇE"yi mektep'te yazdığı gibi yaşarken'de doğru kullansa, memleket kalkınır'da _çok zor :cool
Herkez değil "Herkes" olacak.
Kurduğunuz cümle bile hatalardan geçilmiyor. Elimizden geldiğince doğrusunu yazalım.

" Herkes Türkçeyi mektepte yazdığı gibi , yaşarken de doğru kullansa , memleket kalkınır da çok zor."

Keyfi forumlar arkadaşım.

• Beğen
Tepkiler: çaminci, kahraman333333, emz ve 3 diğerleri

Invoke

Invoke

Üye
Herkez değil "Herkes" olacak.
Kurduğunuz cümle bile hatalardan geçilmiyor. Elimizden geldiğince doğrusunu yazalım.

" Herkes Türkçeyi mektepte yazdığı gibi , yaşarken de doğru kullansa , memleket kalkınır da çok zor."

Keyfi forumlar arkadaşım.

Tam benzerini yazacaktım. :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
xmustx

xmustx

Üye
note 3 üm var sıkıntım yok.forumda da fazla dolanmıyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve cyborg78
-Emre

-Emre

Üye
konu bayağı bi dağılmış. Neyse en başta şunu belirteyim ki her hangi bir telefona bakılarak işletim sistemi yargılanamaz. Bahsettiğiniz cihaz b ir Asus, ve Asus'un asıl ilgi alanı telefonlar değil. Bu yüzden bazı donanımsal ve yazılımsal hatalar bulunabilir. Sonuçta Android bir kalıptır ve cihazlara uyarlanır. Eğer bir hata varsa bu yüzde yüz uyarlayandadır. Ve bir de Android kullanmak ( sadece günlük telefon mesaj inernet kullanmak dışında) bilgiye ulaşma yollarını bilmeyi gerektirir. Zaten insanlar bunu beceremediği için IOS ve wpye yöneliyor. Eğer doğru adımlar uygulanırsa (kaliteli bir marka ve cihaz mesela ) Android mobil dünyadaki en büyük nimettir. Yani eğer özgürlüğü seçtiyseniz bazı yolları bilmeniz gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: serif55
Invoke

Invoke

Üye
OBM, sorunların Android'den ziyade aldığın cihazla ve biraz da seninle ilgili. Uygulama yerine reklam indirmen mesela, seninle ilgili bu pc'de de başına gelebilir. Onun dışında arkadaşım Zenfone 5 var, gayet memnun. Ayrıntılı kullanmadım ama cihaz benim de hoşuma gitmişti. :/ İşlemcisi biraz fazla ısınıyor sanırım bu da yine androidle değil intel ile alakalı olsa gerek. =P

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bu neyin kafasi wp cilerde hala tartisiyolar ama tek bildigim bisiy var baqimlilik yaptigi gmd mi 925ten bezen biriyle takas edip tekrar gecicem bende

Hastasiyiz lumilarin ;)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
serinaga

serinaga

Üye
Android'i hanıma verdim, Lumia'yı servise vermem gerek garanti bitmeden ama bir türlü veremiyorum, kopamıyorum, gerisini siz düşünün ...

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Aybin.Kilic
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Android bir cihaz alıyorum elime ve biraz kurcalayınca kafamdan şu geçiyor: Yav Android fena değilmiş ya. Bir şurdan Play storeya gireyim bakalım. Ohaaaa bu ne lan oyun dolu. Şuradan indireyim bir Dead trigger. Vay be oyuna bak ya.

biraz çeşitli oyunlarda takıldıktan sonra:
Yav tamam Uygulama var oyun var ama bir şey eksik. O ses ne lan? Ah Lumiamın şarjı dolmuş heralde bir bakayım hemen.

Sonra ben doğruca Lumia'yaya istikamet alıyorum ve telefonu elime alıyorum ve açınca ilk tepkim: AMAN TANRIM. İşte bu ya. Budur abi ya bu işte.

• Beğen
Tepkiler: ceza87, pirenuri, emz ve 2 diğerleri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
OBM, sorunların Android'den ziyade aldığın cihazla ve biraz da seninle ilgili. Uygulama yerine reklam indirmen mesela, seninle ilgili bu pc'de de başına gelebilir. Onun dışında arkadaşım Zenfone 5 var, gayet memnun. Ayrıntılı kullanmadım ama cihaz benim de hoşuma gitmişti. :/ İşlemcisi biraz fazla ısınıyor sanırım bu da yine androidle değil intel ile alakalı olsa gerek. =P

Lütfen mobil cihazlar ısınıyor diye şikayet etmeyelim. Üretici firmalar bizleri düşünmeden edemiyor!!!
Bak havalar soğudu zaten kış geldi ellerimiz üşümesin diye cep sobaları (pardon cep telefonu) yapmışlar. Çok düşünceliler canlarım benim. Çok seviyorum onları ya! Onların bizden ziyade cebimizde ki parayı sevdiklerini de unutmamak gerek.:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: skynet
serif55

serif55

Üye
Stabilite istediğiniz sizin wp ununuzda değiştirilemeyen kutucuklu ekranlar mı yoksa virüs kapmasın yada paylaşım yapmayın diye bluetooth u bile engelleyen ios mu merak ettim şimdi?

okachi1

okachi1

Üye
İyi işletim sistemi diye bir şey yoktur.İyi işletim sistemi kullanıcısı vardır. Windows u veya ios u seçenlerin seçme sebebi androidi kullanamamalarıdır .Bu o sistemin kötü olduğunun işareti değil sistemin düzgün kullanılmadığının işaretidir. Ve en doğrusu bir sistemi kullanamıyorsanız bırakın kullanabildiğiniz sisteme geçin. Doğrusu bu olacaktır. Androide gelince düzgün bi donanımla android bi bilgisayar ne yapıyorsa aynısını yapar emin olun.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Valla 5 De Fena Sayılmaz Ama Bilmiyorum 720de O Kadar İyi Bir Cihaz Değil 925 Değilde 1020 AL Kamerayi Kullanıyorsan Yada 1320

szqn55

szqn55

Üye
iosu unuttunuz :D

furkankaya559758

Üye
Android alacaksanız amiral gemilerinden almanızda fayda var. Onun dışında pek memnun kalamayabiliyorsunuz.

serinaga

serinaga

Üye
Aslında hangi amiral gemiyi alırsanız çokta pişman olmazsınız, ama amiral gemi telefonlar biraz tuzlu olur ...

wpfurkan

wpfurkan

Üye
İyi işletim sistemi diye bir şey yoktur.İyi işletim sistemi kullanıcısı vardır. Windows u veya ios u seçenlerin seçme sebebi androidi kullanamamalarıdır .Bu o sistemin kötü olduğunun işareti değil sistemin düzgün kullanılmadığının işaretidir. Ve en doğrusu bir sistemi kullanamıyorsanız bırakın kullanabildiğiniz sisteme geçin. Doğrusu bu olacaktır. Androide gelince düzgün bi donanımla android bi bilgisayar ne yapıyorsa aynısını yapar emin olun.

Ney yani android kullanan akıllı geri kalan yarım akıllımı?
Android ile çok çeşitli arayüzler felan filan yapılabiliyor ve custom rom ile system değiştirilebiliyor. Ehhh şimdi bu oluyor diye Android öbür sistemlerden üstün mü oluyor? Androide gitmişler Windows 95 yüklemişler böylece Androidin gücünü gösteriyorlarmış. Yav iyi tamamda bu hava atmak ve kendini başkalarından üstün görmekden başka bir şey değil çünkü telefonda hiç bir şeye yaramaz.
Daha App2sd bile olmayan sistem Android ne konuşuyorsunuz siz hey gidi hey. ;)

• Beğen
Tepkiler: kahraman333333 ve Aybin.Kilic
okachi1

okachi1

Üye
Android kullanan geri zekalıdır demek istemedim,sadece işletim sistemini kullanamıyoruz demek istedim. İşin özü herkes kendine göre bir sistem seçer ve hangini en rahat kullanıyorsa onu kullanır. Sadece bir gerçek var herkesin kabul ettiği, android mobil dünyanın en özgür işletim sistemidir.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
cyborg78

cyborg78

Üye
Android kullanan geri zekalıdır demek istemedim,sadece işletim sistemini kullanamıyoruz demek istedim. İşin özü herkes kendine göre bir sistem seçer ve hangini en rahat kullanıyorsa onu kullanır. Sadece bir gerçek var herkesin kabul ettiği, android mobil dünyanın en özgür işletim sistemidir.
Ağzın bal yesin çok güzel dedin, on puan rep ;)

wpfurkan

wpfurkan

Üye

Öyle desen tamamda önceki yazdığın biraz yanlış anlaşılır olmuş. Yani Android kullanmayan telefondan anlamayan geri zekalıymış gibisinden olmuş yazdığın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt