İstek Mobilde Sorun Yaşayanlar, Sorunlar Ve Istekler

Sponsorlu Bağlantılar

KingDroid

KingDroid

Üye
Can sıkıcı derken, Çarpı ile kapatılıyor ve bir kere çıkıyor her ziyaretçiye.
Bende kapanmıyor ne kadar basarsam basayım
İnternet yavaş olduğu için
İlla ki o reklam komple yüklenecek :(
Bu konuya bir çözüm istiyorum sizden
Lütfen :(

SHS

SHS

Üye
Android Türkçe uygulamalar ile Türkçeye çevrilmiş uygulamalar ayrılsın

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Android Türkçe uygulamalar ile Türkçeye çevrilmiş uygulamalar ayrılsın

Türkçe uygulamalarda çeviri yapılmamış mı? Yani illaki onlarıda birileri çevirdi :)
Niye ayrılmasını istiyorsun :)

SHS

SHS

Üye
Türkçe uygulamalarda çeviri yapılmamış mı? Yani illaki onlarıda birileri çevirdi :)
Niye ayrılmasını istiyorsun :)

Türk yapımı uygulamalarda var orda, böylece ilgi görürler, Türkçe dil desteğine sahip uygulamalarda Türkçe uygulamalar bölümünde paylaşılabilir

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Opera mini kullanın.
Pc gibi mübarek :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Türk yapımı uygulamalarda var orda, böylece ilgi görürler, Türkçe dil desteğine sahip uygulamalarda Türkçe uygulamalar bölümünde paylaşılabilir
Aslinda turkce uygulamalar normal bölümlerde paylaşılmalı, yabanci dil olanlarda "türkçe olmayan uygulamalar" bölümünde paylaşılmalı :)

SHS

SHS

Üye
Aslinda turkce uygulamalar normal bölümlerde paylaşılmalı, yabanci dil olanlarda "türkçe olmayan uygulamalar" bölümünde paylaşılmalı :)

O zaman normal bölümler+çeviri bölümü olsun :anlas:

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
@Ozan
Mobil masaüstü sürümde Konu açarken başlığın altında çıkan benzer konuların linklerine tıklanmiyor, sanırım yeni eklenen reklam engel oluyor.
Tarayıcı Chrome

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
afer459

afer459

Üye
Opera miniyle normal opera mini temasi hesabima girince tema değişiyo masaüstü tema geliyo hiç bişey yapilmiyo sorunlu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Opera miniyle normal opera mini temasi hesabima girince tema değişiyo masaüstü tema geliyo hiç bişey yapilmiyo sorunlu
sayfanın en altında opera mini için tıklamanız yeterli, tema değişecektir

• Beğen
Tepkiler: afer459
çaminci

çaminci

Üye
opera minide resimler gözükmüyor

ArMaGeDdOn_87

Üye
Siteye yeni eklenen reklam da yine sorun var,kapatma butonu yok ve bildirimler butonunu da kapladığı için bildirimlere bakmak için her seferinde sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum,en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyorum

Gallahad

Gallahad

Üye
Profil duzenleme yerindeki takimlara osmanlisporuda ekliyebilirmisiniz ?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
opera minide resimler gözükmüyor
Resimler oto. yüklenmiyor ancak her resimde "resmi açmak için tıklayınız" linki oluyor tıkladığınızda resim yüklenmiş oluyor sayfada. Bu kota dostu amaçlı yapılmıştır. Gereksiz resimleri yüklememiş oluyorsunuz böylece.
Siteye yeni eklenen reklam da yine sorun var,kapatma butonu yok ve bildirimler butonunu da kapladığı için bildirimlere bakmak için her seferinde sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum,en kısa zamanda düzeltilmesini rica ediyorum
Reklam şu an olmadığından sanırım cevaba gerek kalmadı.
Profil duzenleme yerindeki takimlara osmanlisporuda ekliyebilirmisiniz ?
Maalesef, sadece süper lig takımları eklenmişti buraya.

Gallahad

Gallahad

Üye
Resimler oto. yüklenmiyor ancak her resimde "resmi açmak için tıklayınız" linki oluyor tıkladığınızda resim yüklenmiş oluyor sayfada. Bu kota dostu amaçlı yapılmıştır. Gereksiz resimleri yüklememiş oluyorsunuz böylece.

Reklam şu an olmadığından sanırım cevaba gerek kalmadı.

Maalesef, sadece süper lig takımları eklenmişti buraya.
Ekleyebilirmisiniz zorsa hic ugrastirmiyim :tşk:

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ekleyebilirmisiniz zorsa hic ugrastirmiyim :tşk:
Zor olduğundan değil de tüm takımları eklemek veya sürekli talepler doğrultusunda o alanı düzenlemek mümkün değil, o yüzden sadece Süper Lig takımları yer almakta.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
Polymath

Polymath

Üye
Opera kullanıyorum. 603 te. Öm yi nerden atıyoruz bulamadım ki.

asigsasi

asigsasi

Üye
Opera kullanıyorum. 603 te. Öm yi nerden atıyoruz bulamadım ki.
özel mesaj demek istedin galiba opera mini temasını kullanıyorsan nicke tıkla çıkan sayfada altta konuşma başlat var

muxo

muxo

Üye
telefonumun ekranını kaplayan kocaman reklamlarınızdan bıktım. her şeyin bir usülü vardır. telfonun ekranı ne kadar büyük olabilir k sayfayı kaplayan reklamlar koyuyorsunuz. ben bu sikayeti note3 telefonumla yapıyorum. artık düşünün diger küçük ekranlı telefonlarda nasıl oldugunu. yahu tamam sizde ekmeginizi bu reklamlardan kazanıyorsunuz ama mobil için biraz daha küçük olması lazım degil mi?? sırf bu reklamlar yüzüne mobilde dolaşmak işkence. zaten o reklamlarınız kotamı yedi bitirdi. bıktım gerçekten. zorla insana ablock yükleteceksiniz. gerçekten sayenizde aklımdan geçirmeye başladım

Üst Alt