Tavsiye Knox hakkında bi soru.

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Knox hakkında bi soru.
Merhaba, knox hakkında pek birşey bilmiyorum. S4 Mini aldım 2. el olarak orta yaşlı birisinden. Dün forumda arkadaşların yardımıyla 4.4.2 ye güncellemeyi denerken; gözüme download modda knox sayacının 0x1 olduğu çarptı. Güncelledikden sonra tekrar baktım, hala 0x1... Benden önce hiç root ya da rom atılmış mı bilmiyorum. Şuan kesin olarak garanti dışı mı kalmış oluyor cihaz? Ona göre root felan atacağım.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Zaten root veya rom atılmış belli . Evet garanti dışı ama servisin insafina kalmış . Aslında saçma sapan kanun bu yazılım için garanti dışı kalması . Özgür i san geliştirmek ister . Engelleler daha çok merak yapar .

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
çok hafif rahatsız etmeyecek derecede amoled yanması mevcut. bunun için garantiye vermeyi düşünüyordum acaba denesem mi bi belki bakarlar. bi yandan da sabırsızım rootsuz kullanamıyorum android'i. çok kararsızım vallahi :D

Anil-D

Anil-D

Üye
neredesin kardesim sen

kemiksesi

kemiksesi

Üye
çok hafif rahatsız etmeyecek derecede amoled yanması mevcut. bunun için garantiye vermeyi düşünüyordum acaba denesem mi bi belki bakarlar. bi yandan da sabırsızım rootsuz kullanamıyorum android'i. çok kararsızım vallahi :D
Neden rootsuz kullanamiyorsun ki ne faydasi avantaji oluyor root atinca telefon hizlaniyor mu mesala ?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Neden rootsuz kullanamiyorsun ki ne faydasi avantaji oluyor root atinca telefon hizlaniyor mu mesala ?

2010 dan beri android kullanıyorum. Alışkanlık diyelim hocam... xposed modülleri, greenify, freedom, cpu uygulamaları vs. sürekli kullanan birisiyim. Ayrıca sadece root değil, cwm de olmazsa olmazım.

• Beğen
Tepkiler: kemiksesi
kemiksesi

kemiksesi

Üye
2010 dan beri android kullanıyorum. Alışkanlık diyelim hocam... xposed modülleri, greenify, freedom, cpu uygulamaları vs. sürekli kullanan birisiyim. Ayrıca sadece root değil, cwm de olmazsa olmazım.
Greenify bende kullaniyorum ama sistem uygulamalatini uyutmuyor xposed istiyor sanirim telefonun guvenlik amaciyla engelledigi komutlara islemlere izin vermesini sagliyor , cwf de her telefon icin ayri ayri oluyor galiba peki orjinal yazilima bir gumcelleme geldi diyelim onu alabiliyor musun ?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Greenify bende kullaniyorum ama sistem uygulamalatini uyutmuyor xposed istiyor sanirim telefonun guvenlik amaciyla engelledigi komutlara islemlere izin vermesini sagliyor , cwf de her telefon icin ayri ayri oluyor galiba peki orjinal yazilima bir gumcelleme geldi diyelim onu alabiliyor musun ?

root varken orjinal yazılımı alamıyorsun ota üzerinden

• Beğen
Tepkiler: kemiksesi
Anil-D

Anil-D

Üye
ben izmitteyken servise verdim sayaca bakmiyorlar

Anil-D

Anil-D

Üye
sayacim 1 ken verdim yaptilar önemli olan o makbuz icerde garanti dahili makbuzunu bastimi yapmak zorunda 1 den yukari cikmiyor zaten sayac

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
sayacim 1 ken verdim yaptilar önemli olan o makbuz icerde garanti dahili makbuzunu bastimi yapmak zorunda 1 den yukari cikmiyor zaten sayac

tamamdır hocam çok teşekkürler root yapayım bugün o zaman.

Anil-D

Anil-D

Üye
yapma root kardesim

Anil-D

Anil-D

Üye
ankarayi bilemem ben ne olacagini

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
yapma root kardesim
hocam sayaç zaten 1 garantiye göndereceğim zaman stock çeviririm veririm. sayacı sifirlayamiyoruz zaten bildiğim kadarıyla. rootlasam da rootlamasam da sayaç 1 olarak kalmayacak mi?

Anil-D

Anil-D

Üye
kalicak zaten sayac 1 se 0 lamak anakarti degistirmek lazim 0 lamak icin s4 mini icin sayac sıfırlama varmı bilmiyorum s4 icin yok bildiğim kadariyla garantiye verirken ben stock attim yaptilar kardeşim

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
kalicak zaten sayac 1 se 0 lamak anakarti degistirmek lazim 0 lamak icin s4 mini icin sayac sıfırlama varmı bilmiyorum s4 icin yok bildiğim kadariyla garantiye verirken ben stock attim yaptilar kardeşim
bende onu diyorum üstad o zaman şuan root atsam da farkeden bişey olmayacak sanırım.

Anil-D

Anil-D

Üye
olmayacak sayac 1 se 0 lamak anakarti degistirmekten geciyor ben s4 sayacini sifirladim bi takim yollarla ama anakart patladı suan icin baska bi yol yok

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
olmayacak sayac 1 se 0 lamak anakarti degistirmekten geciyor ben s4 sayacini sifirladim bi takim yollarla ama anakart patladı suan icin baska bi yol yok

tamamdir teşekkür ettim bilgi için :)

Üst Alt