Haber [ ROOT ] Tüm Android telefonları ve Tabletleri Root'lama :D (telefondan) denendi %100 başarılı ;)

Sponsorlu Bağlantılar

aviatorhawk

aviatorhawk

Üye
Root yaptım telefonu ama bir sorun var watsapp haricindeki internetli uygulamalar mobil veriyle çalışmıyor, wifi de sorun yok ama mobil veride internete dahi girmiyor

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7

messevim

messevim

Üye
G2 de calismiyor

• Beğen

fuatft

Üye
Çalışmayan arkadaşlar eğer telefonu/tableti gerçekten rootlamak istiyorsanız sadece fotoğraftaki veya bir kaç programı denemeyin şans işi hangisi root yapar bilemezsin deneyeceksin.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Root yaptım telefonu ama bir sorun var watsapp haricindeki internetli uygulamalar mobil veriyle çalışmıyor, wifi de sorun yok ama mobil veride internete dahi girmiyor

Tahmin etmedim böle biseyi.. Fabrika ayarlarını yeniden yükle root u bi daha yükle ben öyle yaptım
Çalışmayan arkadaşlar eğer telefonu/tableti gerçekten rootlamak istiyorsanız sadece fotoğraftaki veya bir kaç programı denemeyin şans işi hangisi root yapar bilemezsin deneyeceksin.

Aynen kardesim büssürü var mutlaka vardır..
Diğerlerini dene mutlaka olur..

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ucx

ucx

Üye
güncellediğin program via v8'i rootlamayı başardı. yazılım uzmanlarıyla görüştüm cihazıma yeni rom yüklediler herşeyi yaptılar ama root yapamadılar. bu program rootladı. teşekkürler :)

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Dikkat etmek lazım :)

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye

Bu şimdi oldu mu diyor yeşil yazıyor orda

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
güncellediğin program via v8'i rootlamayı başardı. yazılım uzmanlarıyla görüştüm cihazıma yeni rom yüklediler herşeyi yaptılar ama root yapamadılar. bu program rootladı. teşekkürler :)

Çok sevindim kardesim :)

Bu şimdi oldu mu diyor yeşil yazıyor orda

Hyr.. Rootlu olup olmadığını paylaşımdaki son resime bak internetten indir. Rootlu nu deilmi gösteriyor :)

marist

marist

Üye
G2 için yapan varsa direk paylaşır mısınız?

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arama yerine root ya.. King root yazıyo indir onu..

marist

marist

Üye
Arama yerine root ya.. King root yazıyo indir onu..
Bunların hiçbirini yapmadan xmodegamesi kurdum programı açınca root gerektirir dedi ve şimdi rootla vardı bastim uygulamaya yönlendirdi kurdum.
Böyle tamam mi?

marist

marist

Üye

Böyle oluyor [emoji19] rootlama yapamıyor heralde sorun nedir?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bende de aynı durum mevcut

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Supersu yuklenilmiyor bu programla rootlayincaa ?????

salta

Üye
ya rootladı ama kendi supersu uygulaması var ve sisteme yerleşti onu kaldırmanın bir yolu yok mu normal super su uygulamsı birişe yaramıyor

Üst Alt