RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile v1.1.1.4 MOD APK + DATA Sınırsız Para Hileli FULL İndir

Sponsorlu Bağlantılar

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile v1.1.1.4 MOD APK + DATA Sınırsız Para Hileli FULL İndir

Oyunu Adı: RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile
Sürüm: 1.1.1.4
Hile:
- Sınırsız Para,
- Mod
Kurulum:
- İndir
- Sdcard / Android / OBB Taşı "com.atari.mobile.rct4m"
- Yükleme ve tadını çıkarın!

-----------------------
Boyut : 76 MB
Download
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser ve soldierman

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

halk2009

Üye
Biri ücretsiz indirme servisine upload ederse iyi olur.Ek olarak test ettim önce obb attım daha sonra apk yükledim fakat oyuna başlama yerinden başlıyor ve para vesaire aynı.

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
Biri ücretsiz indirme servisine upload ederse iyi olur.Ek olarak test ettim önce obb attım daha sonra apk yükledim fakat oyuna başlama yerinden başlıyor ve para vesaire aynı.
Kardeşim O kadar emek harcayıp paylaşımlarda bulunuyoruz.
Sen lazım olduğunda girip gereken oyunu veya uygulamanı indiripi bir daha uğramıyorsun.
Teşekkür beklemiyorum senden ama bırak ta çabamızın karşılığını alalım olmaz mı?

halk2009

Üye
Kardeşim O kadar emek harcayıp paylaşımlarda bulunuyoruz.
Sen lazım olduğunda girip gereken oyunu veya uygulamanı indiripi bir daha uğramıyorsun.
Teşekkür beklemiyorum senden ama bırak ta çabamızın karşılığını alalım olmaz mı?
Hocam evet farklı platformlarda takıldığım için genelde lazım olduğunda giriyorum buraya. Fakat şöyle bir durum var kazanç sağlamak istiyorsan bunu turbobite yükleyerek yapmazsın. Zaten turbobitte beklemesi ve indirmesi çok sıkıntı olabiliyor ben bunun için söyledim. Emek verip konuyu açtığın için teşekkürler fakat senin bahsettiğin durum en azından benim için bozuk olan bir CDye para vermek gibi bir şey oluyor ve bundan dolayı en azından şimdisi için teşekkür etme gereği duymadım. Önemli olan bu platformda sorunsuz paylaşım yapmaktır göstermelik değil.

• Beğen
Tepkiler: soldierman
rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
Hocam evet farklı platformlarda takıldığım için genelde lazım olduğunda giriyorum buraya. Fakat şöyle bir durum var kazanç sağlamak istiyorsan bunu turbobite yükleyerek yapmazsın. Zaten turbobitte beklemesi ve indirmesi çok sıkıntı olabiliyor ben bunun için söyledim. Emek verip konuyu açtığın için teşekkürler fakat senin bahsettiğin durum en azından benim için bozuk olan bir CDye para vermek gibi bir şey oluyor ve bundan dolayı en azından şimdisi için teşekkür etme gereği duymadım. Önemli olan bu platformda sorunsuz paylaşım yapmaktır göstermelik değil.
Hocam 1.si Kazanç sağlamak için niye turbobiti kullanmamam gerekiyor onu anlamadım. Herkes gibi bende turbobitten para kazanabilirim. Ha İndirirsin indirmezsin bu senle alakalı bişey. Ki biz bu uygulamaları sizin yerinize araştırıp bulup önünüze getiriyoruz.
2.si Bozuk bir CD ye para veriyor gibi olmuyor yapma gözünü seviyim. Bozuk CD ye hem para veriyorsun hem de bişey elde edemiyorsun. Bunda sadece bekliyorsun üstelik para da vermiyorsun.. bunu iyi ayırman lazım.
3.sü ve en önemlisi ise önceden söylediğim gibi senden teşekkür istemiyorum hocam, bu platforma bişeyler katmak için burdayım. senin dediğin gibi göstermelik olsaydı 380 tane konuyu bir ay içerisinde açmazdım buraya.. O konuları araştırıp duzenleyip eklemek kolay iş değil..

kolay gelsin..

halk2009

Üye
Hocam ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun. Tamam açmış olabilirsin konunu da ben diyorum ki çalışmıyor bir sorun var sen diyorsun ki buna para vermiyorsun, her neyse iyi forumlar sana.

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun. Tamam açmış olabilirsin konunu da ben diyorum ki çalışmıyor bir sorun var sen diyorsun ki buna para vermiyorsun, her neyse iyi forumlar sana.
kimin kimi anlamadığı belli kardeşim benim.. oyun çalışmıyorsa. sadece o sorununu yazarsın düzeltmeye çalışırız. ama sen yok turbobit ten paylaşma yapamazsın diyip farklı yorumlar yapıp polemik yaratıyosun. sonra da konuyu kapatmak için demek istediğimi anlamadın diyosun.

soldierman

soldierman

Üye
Serhat kardesim , mediafire tusfiles zippyshare gibi serverlari tercih edersen paylasimlarin daha kalici olup daha cok kisi tarafindan rahatca indirilebilir ,tesekkurler ;)

halk2009

Üye
Birinci ve ikinci yorumlarımın sonuna bakarsan anlarsın demek istediğimi para kazanma konusunda da burdan zaten indirecek kişi sayısı çok az çünkü turbobit premium fazla kullanılmıyor genelde diğer yerler tercih ediliyor. Ben sana sadece öneride bulunuyorum farklı yollardan kazanabilirsin diye yani burda 10-15 kişi indirince pek bir şey kazanamayacaksın amacım polemik yaratmak değil.

Üst Alt