Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
biosa şifre koydum servislik oldu iyi mi :zong:

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
yaw ne bileyim iste 1 ay kadar yok pc :(

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
arkadaşlar benim pc Allaha emanet. klavye sürekli virgül tuşuna basılı kalıyor ben basmadığım halde yazı yazma yerine gelince hemen virgül yazmaya başlıyor ve bu yüzden hiçbir işlem yapamıyorum masaüstünde olsa bile hala virgüle bastığı için biryere tıklanmıyor. virüs taradım yok format attım geçmedi garantiye artık . nasıl gönderiyoruz garantiye hiçbir fikrim yok hem nereye gönderiyoruz kargo bizden mi daha önce garantiye yollayan varsa lütfen yardım etsin :(

TeKnoArda

Üye
Acaba kronik sorunları olan bir seri mi tercih ettik bilmiyorum bende sorun yok çok şükür ama bazen b tuşu hızlıca basınca yazmıyor oda nadiren oluyor

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Acaba kronik sorunları olan bir seri mi tercih ettik bilmiyorum bende sorun yok çok şükür ama bazen b tuşu hızlıca basınca yazmıyor oda nadiren oluyor
Bende öyle düşünüyorum. Şu anda klavye düzgün çalışıyor ama yine olma ihtimali var ne olur ne olmaz diye baksınlar belki arızalı çıkar belli olmaz. 2 hafta laptopsuzlukdan ölmeyiz ya.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
beyler 2 hafta sürmez kendinizi sıkıntıya sokmayın..
pc nin serviste geçireceği gün 4-5 gündür.
gerisi kargo beklersiniz. toplamda 10 gün olur.

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan

MaxipmaN

Üye
3230m tasarrufta 1.17 altına inmiyor :bira:

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim pc Allaha emanet. klavye sürekli virgül tuşuna basılı kalıyor ben basmadığım halde yazı yazma yerine gelince hemen virgül yazmaya başlıyor ve bu yüzden hiçbir işlem yapamıyorum masaüstünde olsa bile hala virgüle bastığı için biryere tıklanmıyor. virüs taradım yok format attım geçmedi garantiye artık . nasıl gönderiyoruz garantiye hiçbir fikrim yok hem nereye gönderiyoruz kargo bizden mi daha önce garantiye yollayan varsa lütfen yardım etsin :(
bende yollayacağım benim sıkıntım bios şifresiasus desteğe gir yukarıda servise gönder diyor seri numarası falan doldur formu e maili ne bir kod gelecek verdikleri kargoya o kod ile başvurunca ücretsiz kargo ile gönderiyorsun. Ben e maile kod bekliyorum şu an
beyler 2 hafta sürmez kendinizi sıkıntıya sokmayın..
pc nin serviste geçireceği gün 4-5 gündür.
gerisi kargo beklersiniz. toplamda 10 gün olur.
içime su serptin abi ya bende 1 ay bilgisayarsiz ne yapacağım diye düşünüyordum :)kod geldi. Asus işini temiz yapıyor ya kargoyu ara evine gelsin alsın kargoyu diyo vay be :) babam garanti belgesini faturayı yolladı gelsin onlar bi göndereceğim

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yurtiçiyle görüştüm gelip evden alacaklar birazdankurye geldi aldı bilgisayarı gönderdim sonunda :) lakin orjinal asus kutusuyla göndermediğim için taahhütname imzaladım birşey olmaz inşallah.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
taahhütname derkenneden orjinal kutusu ile göndermedin yaw

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
taahhütname derkenneden orjinal kutusu ile göndermedin yaw
Bilgisayarı aldığım gün kutusunu atmıştım mallık yaptım işte atmayacaktım düşünemedim. Bir yerden dell kutusu buldum ona koydum gönderdim. Taahhütname yani kargo taşıma süresince bilgisayara birşey olursa Yurtiçi şirketi sorumluluk kabul etmiyor.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
yandan köpükle falan destekleyin yazmışlar bana gelen mailde eğer farklı kutu ile gönderiyorsan niye attın harbi kötü olmuş

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yandan köpükle falan destekleyin yazmışlar bana gelen mailde eğer farklı kutu ile gönderiyorsan niye attın harbi kötü olmuş
Kutuda sağlam duruyo ya sarsılmıyo sıkınti yok

elif yakar

Üye
arkadaslar bende bu laptopu almayi dusunyuyorum basta lenovo g510 alacaktm bu ikisi arasinda kaldim.asus un i5 islemcisini almayi dusuyordum ama i7 de olabilir i5 de kaldirirmi oyunlari? :bilmm:sos yardimci olursaniz sevinrim

TeKnoArda

Üye
Asus x550jk al kafan rahat etsin ultrada oynarsın oyunlarını fiyatı da 1750 TL :) indirimle 1650 civarına düşebiliyor

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
arkadaslar bende bu laptopu almayi dusunyuyorum basta lenovo g510 alacaktm bu ikisi arasinda kaldim.asus un i5 islemcisini almayi dusuyordum ama i7 de olabilir i5 de kaldirirmi oyunlari? :bilmm:sos yardimci olursaniz sevinrim
Güncel oyunları yüksek ayarda değil de orta ayarda oynayabilirsiniz , lakin X550JK modelini öneririm. Şayet 4 gb ram takviyesi yaparsanız tüm oyunları rahat rahat oynayabilirsiniz.

elif yakar

Üye
saolun arkadaslar x550jk yi almayi dusunyorum daha iyi bencede. bi sorum daha olucak bu pc sadece netten mi aliniyo ?

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye

Üst Alt