Telefon Tavsiyesi Alayımmı iPhone6 yı

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
6 al 3 sene diorsun

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
6s bekle s modeller kullanıcı şikayetlerine dikkat alınarak tekrardan hatasız yapılıyor :oke:

rodinatr

rodinatr

Üye
Abi 6 da beyaz yerlerde renklenme oluyormuş kot pantolonun rengini falan alabiliyormuş

trayegeyn

trayegeyn

Üye
    Konu Sahibi
çok kararsız kaldım yoka alıcak yöntemi buldum :(

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Samsung Galaxy S2 den beri samsung kullanan bırıyım.
cumartesi gunu İphone 6 yı aldım. zaman harcamısım daha ewwel.. cok seri cok ıyıymıs.
ıphone mu boyle yoksa ıphone 6 mı bılmem ama. al derm kardesm.

trayegeyn

trayegeyn

Üye
    Konu Sahibi
saolasın valla alamadık henüz kredi çıkmadı bize taksitlendirme için ama yakındır alıcam

MaxipmaN

Üye
beklentilerin direkt 6yı işaret ediyor ;)

gutihaz1

gutihaz1

Üye
para varsa iphone 6 yı hemen al eğer beklersen bu sefer 6s söylentileri çıkar aklın iyice karışır

trayegeyn

trayegeyn

Üye
    Konu Sahibi
beklentilerin direkt 6yı işaret ediyor ;)

doğru dedin müdür :D

para varsa iphone 6 yı hemen al eğer beklersen bu sefer 6s söylentileri çıkar aklın iyice karışır

Genelde her zaman iphonede s serileri daha iyi oluyor. Fakat 6 da beni götürür hertürlü. ya işte alamadım ......... bilmemnesi odeabanktan bana kredi çıkmayınca.bakalım bir iş bulucam öyle alıcam mecbur.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
The SLayeR

The SLayeR

Üye
6 al kafan rhat olsun ilerisi icin

asml_ysn

asml_ysn

Üye
5s al 6 yı napacan :P

furkankaya559758

Üye
6 5S'den daha performanslı çalışır ama kalite dersen ben olsam 5S alırım.

• Beğen
Tepkiler: rodinatr

serseri_91

Üye
6yı aldım 4 gün oldu diğer tellerle bosuna vakit harcamıştım şimdiye kadar hiç bekleme al derim

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Artık alcam telefonu canıma tak etti iphone 6 alcam ama içimden bir ses 5s e bak diyor. Benim içim önemli olan uzun süren telefon performansı kasmasın şöyle bi 3 yıl götürsün yani sonuçta 1 yıl taksitle dünya para vercez
Kardeşim iphone 6 büyük ekran + 64 bit işlemci var 5s eskidi artık modaya uy beni dinle pişman olursun

Üst Alt