Zombiler

Sponsorlu Bağlantılar

brkyaxoy53

brkyaxoy53

Üye
    Konu Sahibi
Zombiler
Merhaba arkadaşlar.Foruma baktım da doğru bir kaynak yok.Gelelim konumuza;Zombiler gerçek olabilirmi?

Aslında birçoğu kişiye göre bu bir saçmalık.Çünkü "zombi" öldükten sonra canlanıp her yere saldıran bir varlık olarak biliniyor.Fakat bu açıdan bakmamak lazım.Çünkü böyle bir virüs olabilir.
1.Kaynak;Sabah gazetesinde Amerikan polisinin zombi saldırısı için strateji kurduğu hatta bu zombileri sınıflandırdığı söyleniyor.Sizce böyle büyük bir ülkenin strateji kurması bir tesadüf olamaz değil mi?

2.Kaynak ise Aytekin Yazıcının"Dünyayı Yöneten Gizli Örgütler"kitabında okudum.Kitapta anlatılan;Amerika'nın böyle bir virüs yayacağı ve sonra da temizleyeceği söyleniyor.Bu işte illumunati nin de parmağı da var.Cünkü bu virüs her yere yayılıcak ve Amerika temizliycek yani bütün ülkeler Amerika ya sığınacak.
Sizin düşünceleriniz nedir?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye

Bekliyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: Preloader, DeV/AsA, çaminci ve 4 diğerleri
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben de aslında var olabileceğine inanıyorum. Teorim de bu şekilde; insanlar ateşlenince bilinci kaybolur ve havale geçirirler. Büyük ihtimalle böyle başlayan bir hastalık olabilir. Ama işte yol saldırma yok yeme bunları da geçtim kolu bacağı koptuğu halde yaşaması çok saçma geliyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

Bekliyoruz :D
benim dayımın çocukları varya mermiye kafa atıyolar kafa :bleh:ama imkansız böyle birşey olması çünkü durum kontrolden çıkarsa amerikayı da yok edebilirler

brkyaxoy53

brkyaxoy53

Üye
    Konu Sahibi
İnsanlar kendini kaybedebilir ve kaybettikten sonra da saldırması beklenmedik bir şey normaldir.Isırma yoluyla yayılabilir belki..
benim dayımın çocukları varya mermiye kafa atıyolar kafa :bleh:ama imkansız böyle birşey olması çünkü durum kontrolden çıkarsa amerikayı da yok edebilirler
Stratejiyi o yüzden kuruyorlar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İnsanlar kendini kaybedebilir ve kaybettikten sonra da saldırması beklenmedik bir şey normaldir.Isırma yoluyla yayılabilir belki..
Stratejiyi o yüzden kuruyorlar
en fazla dünyalar savaşı z de ki gibi olabilir hasta olanlara saldırmazlar ve amerika da kendi yaşatmak istediği kişilere saldırmaması için ilaç verir .....

• Beğen
Tepkiler: brkyaxoy53
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Saldırsın da hayatımızda aksiyonluk olur. Benim hayallerim var eğer gerçekten bi zombi saldırırsa ilk işim bildiğim bi silah dükkanından silah alıp alışveriş merkezine sığınacağım. İnş gerçek olur :ehe

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bence alkolün etkisi ile gta yi gerçek hayata sokacaklar :)

brkyaxoy53

brkyaxoy53

Üye
    Konu Sahibi
en fazla dünyalar savaşı z de ki gibi olabilir hasta olanlara saldırmazlar ve amerika da kendi yaşatmak istediği kişilere saldırmaması için ilaç verir .....
Çok doğru söyledin o film gerçekleri yansıtıyor ilk önce İsrail öğreniyor filan
Saldırsın da hayatımızda aksiyonluk olur. Benim hayallerim var eğer gerçekten bi zombi saldırırsa ilk işim bildiğim bi silah dükkanından silah alıp alışveriş merkezine sığınacağım. İnş gerçek olur :ehe
Tabi oraya gitmeye kadar vakit bulursan :D parçalarlar seni :D :D

denisjr

denisjr

Üye
Valla ben de olabilir diyorum. İnsanlar olmayan bir şeyi ortaya çıkartıyor ve zombi diyorlar. Neden zombi? :)
Her geçen gün yeni hastalıklar çıkıyor. Kuduz gelişebilir belkide :)
Bu arada bir şey duydum ben kan vermeyle ilgili. Kan verdikten sonra her kişinin kanına göre yeni bir hastalık oluşturuyorlarmış. Bunu antivirus programı gibi düşünün.
Antivirus şirketleri yeni bir virus yayar. Daha sonra bakın biz bulduk sildik derler.

zombaka

zombaka

Üye
Ne yapcaklarsa ben öldükten sonra yapsınlar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Çok Walking Dead izlemeyin gençler

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve mürteza16
brkyaxoy53

brkyaxoy53

Üye
    Konu Sahibi
Walking dead seyretmedim kendim araştırdım bu konuyu :)

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
Kuduz+deli dana hastalığı birleşip evrim geçirince olabilir imkansız diye bir şey yok olsada fena olmaz aksiyon olur izlediğim filmlerin faydası olur
Yanıma sağlam bir arkadaşımı alır çıkarım dağa ne sınav ne iş derdi ne para sadece yaşamaya çalışıyosun :)

brkyaxoy53

brkyaxoy53

Üye
    Konu Sahibi
Farkındaysanız bu aralar haberlerde filan hep virüslerden bahsediliyor :)

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
Zombi virüsü çıktı !! Foşik devlet :)

brkyaxoy53

brkyaxoy53

Üye
    Konu Sahibi
Belkide temellerini atıyorlar :D

Üst Alt