Online Alışverişle İlgili Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Online Alışverişle İlgili Bilgiler
Merhaba Arkadaşlar,

Size Acil Bir Sorum Olacak.Online Bi Alışveriş Yaptım.Benden Yaşımı Falan İstemediler...Kapıda Ödeme İle Yaptım
Size Bir Sorum Olacak.Online Alışverişte kapıda ödeme ile yaş sınırı varmı çünkü ürünü sipariş ettim yani sonradan bir sorun çıkartırmı bu yaş ??? Acil cvp bekliyorum Ona göre siperişi iptal edebilirim.

Ve

İnternetten Alışveriş Yapmak İsteyenler İçin Önemli Bilgiler Nelerdir? Online Alışveriş Güvenlimidir ?

VB. Cevaplayacağız.

İLK OLARAK ONLİNE ALIŞVERİŞ GÜVENLİMİ ?

Online alışverişte bilindik markalardan alışveriş yapmanız gerekmektedir...Her siteden alışveriş yaparsanız dolandırıla bilirsiniz...Günümüzün en güvenli alışveriş siteleri neermidir :

Alışveriş Seçenekleri Nelerdir ?

1-Kredi kartı İle Alışveriş.

Kredi kartı ile alışveriş en dikkatli olmanız gereken alışveriş seçeneğidir..
Sizden kredi kartı numaranızı ister...bu yüzden kesinlike bilindik sitelerden alışveriş yapınız...

2-Havale/EFT.

Daha Önce Hiç Bu Ödeme Türüyle Yapmadım. Yani Size Yanlış Bilgi Vermek İstemem...

3- PayPal

Paypal internet bankasıdır. üye olduktan sonra kredi kartı numaranızı verirsiniz...
Örneğin alışveriş yaparken paypal hesabınızdaki parayla alışveriş yapabilirsiniz...

4- Kapıda Ödeme :

Kapıda ödeme en güvenli seçenektir.ama ne yazıkki her sitede bu imkan yoktur...

günümüzün en iyi kapıda ödeme imkanı sunan sitesi ...

Diğer Kapıda Ödeme Seçeneği Bulunan Siteler:

Benim bildiklerim bunlar ama siz daha çok site isterseniz adresine gidip istediğiniz ürünü arayıp Diğer mağazalara bakabilirsiniz.

İYİ GÜNLER...BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN...

Yönetici tarafından düzenlendi:

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
yok hic bir sorun olmaz denedim gordum :oke:

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
16

• Beğen
Tepkiler: EmRe Akyldz
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
adam kapıya gelip geri gitmez merak etme :)

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Adam parasına bakar :)

@bluesky@

@bluesky@

Üye
gittigidiyor.com da iyi gibi :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Markafoniden çok alışveriş yaptım. Kargosu geç geliyor. 7 gün falan bile sürebiliyor malesef. Modagramdan da yaptım fakat molasın kargosu 2 gün sürüyor. N11 , hepsiburada gibi. Binlerce satıcısı var ama orası da iyi. En son ayakkabı alıp iade ettim sorun olmadı. Hızlıalı da kullandım o da sorunsuz. Limango , Morhipo , Trenyol ve 1v1y de sorunsuzdu.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Adam kapıya kadar gelip parasını almadan geri mi dönecek. Yok öyle bir dünya !

Üst Alt