onitsuka tiger consair vin .

Sponsorlu Bağlantılar

mavicasper1

mavicasper1

Üye
    Konu Sahibi
onitsuka tiger consair vin .
onitsuka tiger consair vin kullanan arkadaşlar var mıdır ? ayakkabı bedeni hakkında bilgi verir misiniz

foreverthe

foreverthe

Üye
Gayet rahat ayağınızda yok gibi bir ayakkabı ben şimdi kullanmıyorum ama önceden baya kullanmıştım sorun yok yani. Bedeni işte ben 45 giyiyorum 45 numara almıştım mis gibi geldiydi :D

• Beğen
Tepkiler: mavicasper1
mavicasper1

mavicasper1

Üye
    Konu Sahibi
Gayet rahat ayağınızda yok gibi bir ayakkabı ben şimdi kullanmıyorum ama önceden baya kullanmıştım sorun yok yani. Bedeni işte ben 45 giyiyorum 45 numara almıştım mis gibi geldiydi :D
genelde tiger alanlara 1 ya da 2 beden büyük alın diye tavsiye de bulunuyolar ama bilemedim şimdi :)

foreverthe

foreverthe

Üye
genelde tiger alanlara 1 ya da 2 beden büyük alın diye tavsiye de bulunuyolar ama bilemedim şimdi :)
İnternetten alıcaksan git bir mağazada aynı modelini dene yok ben beğenmedim yarın yine geleceğim karar veremedim de o zaman bakarsın nasıl geldi güzelse internetten sipariş edersin :D

• Beğen
Tepkiler: mavicasper1
mavicasper1

mavicasper1

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten alıcaksan git bir mağazada aynı modelini dene yok ben beğenmedim yarın yine geleceğim karar veremedim de o zaman bakarsın nasıl geldi güzelse internetten sipariş edersin :D
Hahah tiger kullandım ama consair vin modelinin kalıbı biraz dha küçük diye duydum ondan sorıyorum :)

Üst Alt