Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
sesli aramaların kullanıcı tarafından kaydedilebilmesi ? :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan

saynesim

saynesim

Üye
Malum kış geliyor yolda filan kalmasın şaka bir yana bekliyoruz umarım gelir bir an önce

dakamon

dakamon

Üye
Ya biran önce gelmeli şu güncelleme. Bu haftasonu gelse bari.

ErenMSC

Üye
WP = Very Slow system :(

• Beğen
Tepkiler: technocu1, byibo ve skynet
K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
WP = Very Slow system :(

Very Slow System Yazmışsın Wp'ye Ama Unuttuğun Bir Şey Var O Sistem Dediğin Yapmıyor Uygulamayı :) Whatsapp Inc. Çıkartıyor Microsoft Değil. Uygulamalar İle System Çok Farklı Bir Şey Unutma

ErenMSC

Üye
Very Slow System Yazmışsın Wp'ye Ama Unuttuğun Bir Şey Var O Sistem Dediğin Yapmıyor Uygulamayı :) Whatsapp Inc. Çıkartıyor Microsoft Değil. Uygulamalar İle System Çok Farklı Bir Şey Unutma
Yanlış bir şey söylemedim ki zaten ;
Sistem çok yavas ilerliyor manasında :)

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Direkman WP'yi Kastedince Ben Microsoft'a İlişkin Bir Şey Söyledin Sandım O Yüzden Dedim Ama Dediğin Doğru. Adamlar Android Ve İos'u Yalayıp Yutmaktan WP Diye Bir Sistem Olduğunu Unutuyorlar Ancak Microsoft Mağazadan Uygulamayı Kaldırınca Güncellemek Akıllarına Geliyor. Örn: Whatsapp Mağazadan Kaldırılmıştı Bir Ara Güncelleme Almadı Hataları Giderilmedi Diye Hatırlarsınız Belki.

dakamon

dakamon

Üye
Buradan whatsapp inc. e sesleniyorum. Eyyy whatsapp eyy zuckerberg bizim sabrımızı sınamayın maxicep üyelerinin sabrını sınayanlar ancak akıllarını kaybedenlerdir.....

• Beğen
Tepkiler: JosephLion ve B.A.R.O.N
K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Zaten Whatsapp Zuckerberg'e Geçti Oda Facebook Gibi Artık Güncelleme Dışı Kalır İlkel Çağlardan Kalma Bir Whatsapp Ve Facebook Kullanıyoruz Yok Böle Bir Rezillik Sanki Nokia 5800 XM Kullanıyoruz :S

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beta sürümü dün bir daha güncellendi.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
yenilik var mı?

dakamon

dakamon

Üye
Whatsapp candır ya androidde zırt pırt güncelleme geliyor. Bizim sisteme güncelleme de gelmez geliştiricide uygulama da. Bizim ev arkadaşı bilg. Muh. Okuyor adama dedim wp ye uygulama yazsana. Nasıl yazayım dedi yazmam için wp benden hem windows8 pro kurmamı istiyor ayrıca belli bir ücret falan da istiyor dedi. Bu şekilde kimse gelipte o kadar zahmete girip uygulama yazmaz dedi wp ye. Haklı valla.

• Beğen
Tepkiler: byibo
serinaga

serinaga

Üye
İşin ucunda para kazanmak varsa koşa koşa gelirler ...

• Beğen
Tepkiler: emz
PureFood

PureFood

Üye
Yav bu whatsapp harbiden deli şarj içiyor ayrıca kulaklık varken o çıt çıt sesi çok sinir ediyor be, bu adamlar yeminle sınıyor bizi yani komple wp geliştiricileri

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Ucunda Para Kazanmak Olsun Gidilir 1.000 Tl De Verilir Nasıl Olsa Sonunda O Verdiğinden Daha Fazlasını Kazanmak Ve Diğer Uygulamalara Yol Açman Demektir...

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
@Sensation abi yazı tipi kuçultme Lumia 520 gibi alt segment e gelir mi ? Çözünürlük az ya, gelme ihtimali var mıdır yinede ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
@Sensation abi yazı tipi kuçultme Lumia 520 gibi alt segment e gelir mi ? Çözünürlük az ya, gelme ihtimali var mıdır yinede ?
Bekleyip göreceğiz. Şu an hâlâ beta olarak güncelleniyor.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

Üst Alt