Telefon Tavsiyesi Lg g3 vs Sony Xperia Z2

Sponsorlu Bağlantılar

bulentercan

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada.com italatçı firma garantili alacağım sorun olmaz değil mi ???

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bende biliyorum 1.9 kullanmadigini zatenntoplam ram o kadar bile yoktur o da 1.5 kullanir farki kalmaz gun gectikce siser zaten tavsiyem nexus serisi 500 uzerine cikmaz ram

Iste yine yaniliyosun oyle olmuyo o isler G2 kullaniyorum 2 Gb rami var 1.2 kullaniyo maksimum haftalarca acik kaldiginda.Yuksem ram gereken islemlerde ram zaten otomatik ayarliyo kendini bu tum android cihazlarda ayni karsilastirma konusunda konusulmasi komik

byAndroid

byAndroid

Üye
Iste yine yaniliyosun oyle olmuyo o isler G2 kullaniyorum 2 Gb rami var 1.2 kullaniyo maksimum haftalarca acik kaldiginda.Yuksem ram gereken islemlerde ram zaten otomatik ayarliyo kendini bu tum android cihazlarda ayni karsilastirma konusunda konusulmasi komik
Hocam siz anlamiyorsunuz normal kullanimda 2k ekran yuzunden cok ram yiyor bakin discovery elite de aldim elime g3 te ikiside normal kullanimda elite 1.2 gb ram harcarken
G3 1.9 gb ram harciyor normal mi bu sizce lg samsung arayuzu berbat zaten

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hocam siz anlamiyorsunuz normal kullanimda 2k ekran yuzunden cok ram yiyor bakin discovery elite de aldim elime g3 te ikiside normal kullanimda elite 1.2 gb ram harcarken
G3 1.9 gb ram harciyor normal mi bu sizce lg samsung arayuzu berbat zaten

Discovery de saglam bi arayuz olmadigi icindir o kadar az ram kullanmasi.Lg nin arayuzu bana kalirsa en iyilerden renkli efektif ve akici.Androide ne kadar ram koyarsan o en az yarisini yer gibi gorunur ama isin asli oyle degildir.2-3 gb ram degerlerine su kadar kullaniyo siser falan demek sacmalik

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam samsung ve lg arayuzu siser her zaman az ram kullanmasi saglam olmadigi gostermez aksine daha iyidir sistemi yormaz
Gorunus olarak katiliyorum samsung ge lg arayuzu cok guzel ama ram kullanimi berbat bu arada g2 guzel cihaz onda 2K ekran yok ram kullanimi iyidir sadece alttaki sanal tusleri igrenc duruyor

bulentercan

Üye
    Konu Sahibi
Zaten pc dede 4 gb ramda 2.5gb dolu 8gb ramda 6gb dolu

zef2009

zef2009

Üye
Lazer odaklama G3 te, İnfared port G3 te düşük radyasyon degeri G3 te 2 kat az radyasyon daha sağlıklı yani, ekran görüntü süper ötesi net daha iyi, video 2k çekim net,ses dolby güzel, kablosuz şarj G3 te aşırı suya daldırmazsan suda almıyor test ettim 15 dk yağmur altında videolarıda var nette.ok? benim gördüklerim.ok? Herkes beğendiğini alsın arkadaş:))

bulentercan

Üye
    Konu Sahibi
Lazer odaklama G3 te, İnfared port G3 te düşük radyasyon degeri G3 te 2 kat az radyasyon daha sağlıklı yani, ekran görüntü süper ötesi net daha iyi, video 2k çekim net,ses dolby güzel, kablosuz şarj G3 te aşırı suya daldırmazsan suda almıyor test ettim 15 dk yağmur altında videolarıda var nette.ok? benim gördüklerim.ok? Herkes beğendiğini alsın arkadaş:))
Zaten su geçirmezlik benim icin bi krater değil