Lg P880 Google Play durduruldu hatası

Sponsorlu Bağlantılar

aviatorhawk

aviatorhawk

Üye
    Konu Sahibi
Lg P880 Google Play durduruldu hatası
Merhaba, google playde uygulamaları, hesap ayarları vs. olan menüye ulaşamıyorum. Üstteki başlığın yanındaki menü tuşuna basınca "maalesef google play durduruldu" hatası veriyor ve çıkıyor. <br /><br/>

The Pierre

The Pierre

Üye
Merhaba, google playde uygulamaları, hesap ayarları vs. olan menüye ulaşamıyorum. Üstteki başlığın yanındaki menü tuşuna basınca "maalesef google play durduruldu" hatası veriyor ve çıkıyor. <br /><br/>

Aynı konudan iki tane açmana gerek yoktu sen kendin ellemi yukledin Google playi telefonun içinde orjinal gelen Google Play mi? Ayarlarla oynadın mı

aviatorhawk

aviatorhawk

Üye
    Konu Sahibi
Hayır orjinal gelen ama sanırsam Son güncellemesi nden sonra başladı

serkankrk

Üye
ayarlar/uygulamalar/hepsi/seçenekler tusu ve/uygulama tercihlerini sıfırla diyerek düzeltebilirsin

aviatorhawk

aviatorhawk

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam olmuyor ya denedim hatta fabrika ayarlarına yükledim google play eski sürümüne döndü düzeldi, otomatik güncelleyince geri eski haline döndü

asdf4236

asdf4236

Üye
bende de bun gibi sorun var store'a girince yukarı soldaki 3 çizgiye tıklayınca haritaların durduğunu söylüyor. sıfırladım bu sefer de store durdu diyor. uygulama tercihlerini sıfırladım hata devam ediyor

babafre23

Üye
benim lg p705 de de var halledemiyorum

iblah60

iblah60

Üye
saolasın çok iyi iş gördü...

Üst Alt