Oyun Clash Of Clans Savunma Taktikleri Resimli Paylaşım

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben denemedim hala Xmodegames'i. Güncellemeden sonra denemeye korkuyorum. [emoji16]

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Ben de gayet düzgün çalışıyor xmodgames.Uzun süredir de kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı.Yapandan Allah razı olsun :ehe

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Estağfurullah abi :D sen şu taş zımbırtısını atsana bana özelden abi kardeşimin hesapta deniyeyim :ehe
Linux kur sanal pc denersin de Kardeşinin hesabına Gül'e Gül'e de :ehe

Anil-D

Anil-D

Üye
hile varsa bende istiyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Kötü abi privacy uygulamasiyla acamazmiyiz hesapi asfalt 8 aciyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kötü abi privacy uygulamasiyla acamazmiyiz hesapi asfalt 8 aciyor
Server'lar bu oyun da her 15 dk içinde başka bir yere yönlendiriyor. Aslnda bir yere gittiği yok da işte yazılımın mucizesi :ehe hareket halinde ve online server sanmam kardeşim yapana helal olsun :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Klan savaş üssünü düzenlemeyi beceremedim sanırsam. Köyümün düzeni sağlam oldu ama klan savaşı üssünü düzenlemede tırt çıktım.

8. seviye köy binalı savunma resimlerine ihtiyacım var sanırsam. Eleştirilere açığım.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
XModGames'ten bahsediyor sanırım. [emoji4]

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
marist

marist

Üye
Bir kaç cihaz denemesi sonrası sorunlu olduğunu gördüm denemedim sonrasında geçelim çalışanlarda yakında bazı oyunlarda hata verir gibi geliyor bana :hmmm
Bakalım inşallah bişey olmaz.

caps6

caps6

Üye
Klan savaş üssünü düzenlemeyi beceremedim sanırsam. Köyümün düzeni sağlam oldu ama klan savaşı üssünü düzenlemede tırt çıktım.

8. seviye köy binalı savunma resimlerine ihtiyacım var sanırsam. Eleştirilere açığım.
savunma binaları çok sıkı olmuş aralarda biraz daha boşluk bırakıp yerleştir yeni iskelet tuzağı gelmiş onları köy binasına yakın yerlere koy onun dışında duvarları da geliştir bina 8 e biraz erken atlamışsın

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
İskelet tuzaklarını kara yapınca çöpe dönüşüyor. Hava yapın.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt