Internet Explorer reklam sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

onursarii

Üye
    Konu Sahibi
Internet Explorer reklam sorunu
Merhaba arkadaşlar bugün garip bir şey farkettim normalde reklam olmayan sitelerde ingilizce reklamlar çıkmaya başladı. Bunun nedeni ne olabilir sizce? Yok mu acaba bu sorunun çözümü?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
iki ihtimal var biri ya o sitede önceden reklam yoktu sonradan gelmeye başladı yada ie iyi geliştiği için pc de siye yapısı nasılsa öyle oluyor ve reklamlar gelmeye başlıyor çözüm olarak bir nebze belki mobil modda girerseniz gelmez o zamanda geliyorsa geliyorsa yapacak başka bir şey yok

onursarii

Üye
    Konu Sahibi
Ya sanmıyorum reklamın yeni olduğunu çünkü maxicep yani bu site :) neyse ki çok rahatsız edici bir şey değil ama çozum olsa yine de iyi olurdu.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Ya sanmıyorum reklamın yeni olduğunu çünkü maxicep yani bu site :) neyse ki çok rahatsız edici bir şey değil ama çozum olsa yine de iyi olurdu.
demin cepten girmiştim tam resmi göremedim maxicep ana sayfasına girme olur biter ben zaten 6 aydır ana sayfaya girdiğim yok :)

onursarii

Üye
    Konu Sahibi

onursarii

Üye
    Konu Sahibi
hayır mesele normal reklamlar değil zaten, sitede olmayan bir reklam görünüyor

strk92

Üye
daha önce windows phone kullanmadım ancak android sisteminde yüklenen uygulamalardan kaynaklı olarak böyle reklamlar çıkabiliyor sizde de böyle bir durum olmuş olabilir yüklediğiniz ücretsiz uygulamalırı bir kontrol edin belki işinize yarayabilir önerim