Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yeni kernelin diğer dosyasını yükle

feezent

Üye
1. sayfadaki kurulum talimatlarına göre en baştan temiz bir kurulum yaptım sırası ile önce Rashr- Flash Tool ile Recoveryi yükledim. Ardından Recovery modda sırası ile rom, gapps ve PolesApart-kerneli yükledim. Halen reset atıyor ancak daha az sıklıkta.

teoz

Üye
Atrix imin bataryasi eskiden kalibrasyon yapmam ragmen %1 de baya gidiyordu. Artik full sarjla yarim saat gitmiyor batarya mi degiscem.

eymen110

eymen110

Üye
Eger stock rom daysa degistir yoksa stock kur ole dene bence

teoz

Üye
Denedim ikisinide bataryada aldim durum ayni

eymen110

eymen110

Üye
yani stock ta da yeni batarya az gidiyorsa işler karısır.

ola sp

Üye
Arkadaşlar benim telefonda piksel patlmasi oldu küçük ama ekranda hic bi şey yok durup dururken oldu garanti ne yapar motororla atrix 4GAyrıca ben romlar yüklerin stocka donsem analayabilirmi garanti

eymen110

eymen110

Üye
Benimkini anlamadilar direk para iadesi verdiler ekranla ilgili sorunlar da anladigim kadariyla direk para iadesi veriyorlar

ola sp

Üye
Tesekkurler baska sorunu olan varmiydi atrixle bide benim kulaklik bozuk bi sey olurmu

eymen110

eymen110

Üye
Dedigim gibi cok incelediklerini zannetmiyorum direk para iadesi benimkinde cok ufak bi bolgede sorun vardi baskada birseyi yoktu

bicer79

Üye
sanırım v3 yeni versiyon çok farklılık varmı acaba bende arasıra reset atma sorunu vardı bu sürümde çözüldümüki

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama hataları ve wifi paylaşma füzeltilfi yakında v3M gelecek

• Beğen
Tepkiler: bicer79
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Kernelclinki konuya eklendi yeni kernelleri ordan takip edebilirsiniz.

bicer79

Üye
hangisini kurmamız lazım ? kernellerin

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Original yazan romdaki orjinal kernel diğerleride geliştirilen kernel en yenisi en altta

• Beğen
Tepkiler: bicer79

ola sp

Üye
Arkdaslar bu telefonun orjinal surumu 2.3.4 mu 2.3.6 mi

bigbird

Üye
Arkadaşlar bu 3 romdan CM 7.2 mi CM 10.1 4.2.2 mi 4.4.4 kitkatı mı tavsiye edersiniz sizce hangisi daha iyidir..

Son düzenleme:

bicer79

Üye
cm 7.2 pil performansı çok iyi 2-3 gün kullanıyordum telefonu ve daha stabil çalışıyor ama 4.4.4 daha güzel bazen hatalar alabiliyorsun en kötüsüde pil 1 gün dayanıyor

• Beğen
Tepkiler: bigbird
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Kitkat üzerindeki neredeyse bülün cihazlar 1gün dayanıyor android lolipop ile bu pil süresi uzayacak

• Beğen
Tepkiler: bigbird, ks53ks ve bicer79