Haber Microsoft'tan Yeni Bir Kilit Ekranı Uygulaması: Tetra Lockscreen

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Kılıf olayı hiç ilgimi çekmiyor. Hatta bence dandirik. :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
beyler bu kılıfdan biz ne zaman kullanabileceğiz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
cyandan sonra böyle bir destek sisteme geldi hatta htc m8 wp modellerinde kullanılabiliyor ama diğer modeller nasıl kullanabilecek bilmiyorum, çalışma mantığını tam bilmiyorum ama galiba ekrana değen kısımlar dışında kalan kısıma görüntü veriyor direk buda yuvarlak kare olsun fark etmiyor kılıfın şeklini alıyor eğer böyle ise farklı bir özellik gerekeceğini sanmıyorum belkide direk alıp deneme yaparsakta çalışabilir bu benim tahminim emin değilim

emz

emz

Üye
Benim bu adamlara anlamadım bir durum var. Dalga mı geçiyorlar, adam mı seçiyorlar belli değil??? :S Yahu hepsini birleştirsin bir programda, versin onuda kilit ekranı ayarlarına, hepimiz rahatça kullanalım. Dallanıp budaklandırmanın alemi yok :S

• Beğen
Tepkiler: Tacettinn ve skynet

capkino06

Üye
Buna Hava durumu takip etmek istediğimiz haber sayfa linkini takvimi vs. Bilgileri görebileceğimiz tek bir uygulama yapıp neden sisteme gömmüyor merak ediyorum farklı kilit açılış animasyonları felan bu kadar kör mü bu firma :|

emz

emz

Üye
Tek isteğim var. Bu live tetra birleşsin ve sisteme gömülsün. Live lock screen en son temmuzda güncellenmiş. El insaf 3 ay hiç mi geliştirilmedi? Bunun onun içine koyamıyorsa afedersiniz ama bu kadar basit bir işi d yapamıyorsa ne halt yiyor bu firma? Bazen androiddeki özgürlüğü düşünüyorum. En azından adam apk falan atıp bir halt edebiliyor biz onu bile tapamıyoruz. İyi yapamayalım ama vari kendi yazılımlarını sistemine adam gibi ver. Elin dandroidine verdiğinden iyisini vereceğine, bizde n daha iyisini önce onlara verip, bırakın der gibi tavır alıyor. Her ne kadar bu sistemi çok sevsem de eğer seneye de bu gidişat olursa gerçektende artık ayrılma zamanı gelmiştir. Bükülen iphone yada her gün rom atılan dandroid cihazlara bakmak gerekir. Nihayetinde adamlarda yok yok. Ms bile onlarla daha çok ilgileniyor. En azından bir samsungun en iyi telefonu çok acı çektirtmiyor ve çok rom bulunuyor. Elbet çalışma çıkar :) Sadece seneye built etkinliğini bekleyeceğim. Sonrası :eller: En karlı olana :ehe

braayn

braayn

Üye
Ms nin bazen yaptığı işi anlamak için bonzaimi içmek lazım anlamadım ki kamera uygulamasıda halen3 tane kamera,Nokia kamera ve Nokia kamera beta artı diğer lensler ayrı ayrı yap bir tane adam akıllı kamera uygulaması göm içine lensleri kamera diye övünüyorsun kamera uygulamasını adam gibi yapmıyorsun.Tamam ben şahsen memnunum cihazımdan ama az özen göstersinler yahu

• Beğen
Tepkiler: Tacettinn, skynet ve emz
emz

emz

Üye
Ms nin bazen yaptığı işi anlamak için bonzaimi içmek lazım anlamadım ki kamera uygulamasıda halen3 tane kamera,Nokia kamera ve Nokia kamera beta artı diğer lensler ayrı ayrı yap bir tane adam akıllı kamera uygulaması göm içine lensleri kamera diye övünüyorsun kamera uygulamasını adam gibi yapmıyorsun.Tamam ben şahsen memnunum cihazımdan ama az özen göstersinler yahu

Donanım ve kalite mükemmel, ki kime göstersem arkadaşlar gerçekten beğeniyor ama bu yazılım için işine ....... Yani. Buna artık biri dur desin. Kamera dedin, nokia camera , nokia smart cam, nokia camera beta, wp kamera olarak sadece düz fotoğraf uygulaması. Seç beğen al ki hepside birbirinden beter durumda. Daha bunları her biri alt alta dallanıp budaklanıyor. Tek uygulama yapmak hepsinden daha kolay ama neden ayrı yapıyor anlamış değilim. Umudum bir gün o kafayı yaşamak :ehe Acaba kendileri hangi telefonu kullanıyor. Beyler ileride telefonları satacak olursa satmayın bu geliştirenlere verin. Belki kullanırsa anlarlar :D

kartal-78

Üye
Teli ABD yapıp kilit ekran uygulamasını yükledim sonra telin bölge kısmını Türkiye yaptım ve şun anda uygulamayı kullanıyorum bir sıkıntı olurmu. Arkadaşlar

braayn

braayn

Üye
sıkıntı olmaz

McBoltt60

McBoltt60

Üye
uyg. fena degil.. aslinda
ama sarj. tüketir. .gibi..

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Uygulama güzel düşünülmüş.
Fakat kilidi açarken ilk önce siyah ekran bizi karşılamakta 2sn kadar.
Sonrasında gelen ekranda yukarıya doğru sürüklediğimizde,Live Lock Screen'da olduğu gibi 1 saniye etkisiz halde kalıyor

Windows Phone ile ;)

saynesim

saynesim

Üye
Microsoft androide daha çok değer veriyor sankiBu kılıfı hiç bir zaman kullanamayız

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ben android için olanını çok beğendim. :D Bakalım, bataryayı falan nasıl etkiliyor ama kullanış açısından iyi duruyor, çok da akıcı.Ağalar, ne rootu yahu. Google'a yazın sonuna apk koyun. İndirin, yükleyin. Tertemiz. :D
Link pls :)

pirenuri

pirenuri

Üye
beyler bu kılıfdan biz ne zaman kullanabileceğiz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ya bu G3 efsane telefon valla . Alacağım da babama diyorum G3 alalım bana diye "O ne oğlum savaşa mı gidiyon?" Diyor. Konuya bu kadar fransız yani

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tacettinn, PureFood, maydinmaydin ve 5 diğerleri
kahraman333333

kahraman333333

Üye
Program çok güzel ama activty trackeri kullanamıyorum bilen varmı acaba ?

MrtAltg

MrtAltg

Üye
Program çok güzel ama activty trackeri kullanamıyorum bilen varmı acaba ?
bu özellik sadece bazı cihazlarca destekleniyor örneğin 930 gibi cihazınızda bu özellik olmdığı için çalıştıramaz sınız

braayn

braayn

Üye
beyler dünden beri cihazım kafayı yedi meğerse bu ekran kilidi ile alakalıymış kaldırdım bende :(
arka plandaki bütüm karolar kayboluyor ve ekran donuyor cihazı resetledim ve uygulamayı kaldırdım o kadar da beğenmiştim uygulamayı lanet gide

yusufysff

Üye
Ben beğendim

Üst Alt