Telefon Tavsiyesi Galaxy Note 4'mü? İphone 6'mı?

Sponsorlu Bağlantılar

İphone 6 mı? Galaxy Note 4'mü?

• Kullanılan toplam oy
    28
omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Az önce teknosa vatan bilgisayatdan iphone 6 ve 6+'ı inceledim. Şahsi görüşüm güzel ama arayüz fazla sade ve sıkıcı kisişelleştirme hiç yok. En basitinden klawyeyi bile değiştiremiyorsun ayrıca geçişler bana yavaş geldi ayrıca gerçek multitask yok. Misal bir uygulamayı kapatmadan home tuşuna basıp çıkıyorsun tekrar geri dönüp açtığında uygulama kaldığı yerden değil en baştan başlıyor..

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Rakamlar gözünüzü boyamasın.

iPhone 6 almayacaksanda Note 4 değil, Note 3 yada Z3 al.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
note3,z3 ve note4 karşısında ezilir note3 veya z3 demesi çok komik
Note 4 ile Note 3 performansı arasında fark olmaz. Kullanıcı biraz kullansın, bunu göreceksiniz. 8 tane pancar motoru yorulunca Note 4 aşkları sönecek herkesin.

furkankaya559758

Üye
Bence ikisini de alma Sony Xperia Z3 al.

MaxipmaN

Üye
Note 4 ile Note 3 performansı arasında fark olmaz. Kullanıcı biraz kullansın, bunu göreceksiniz. 8 tane pancar motoru yorulunca Note 4 aşkları sönecek herkesin.
adamlar ml değil ya düşünmüşlerdir fark yaratması için birşeyler

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
adamlar ml değil ya düşünmüşlerdir fark yaratması için birşeyler
Valla S2 satışlarına güvenip S3'te hiç bir şey düşünmedikleri için bundada öyle bir şey bekliyor insan. :D

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
Yorum yapan yapmayan herkeze teşekkürler bugün bizzat inceledim ve son kararımı verdim iphone 6 2 aydan önce hiçbir bayii'ye gelmez dediler ayrıca arayüz cidden çok basit ve sıkıcı ekran kalitesi berbat ön bölüm çıkıntılı kasa eski iphonlardan daha kötü ve bükülüyor. Kesinlikle note 4 almaya karar verdim daha bayii'ye girerken 2k çözünürlüklü 5.7 inç süper amoled ekranı al beni diye bağırıyordu ayrıca arayüzü mükemmel en ufak kasma donma yok kenarları gerçek metal elmas kesim arka kapak gerçek deri, daha fazla konuşmaya gerek yok samsung bu sefer cidden yapmış :)

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Note4 kasiyor sa artık bn ne diyim nasi becrriyonuz biz 1 gb remle tabket kullaniyoz tabi custom rok ve kernel

berkoto38

berkoto38

Üye
tabiki i6

Serhan

Serhan

Üye
ayfon 6 plös al daha iyi tabiki....
Note 4 ile ekran boyutuda aynı gibi..

Furkan Kaboğlu

Üye
bana göre samsung da çöp apple da çöp bekle biraz g4 çıksın onu al

PriZm

PriZm

Üye
Adam kararını vermiş..

Hayırlı olsun.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Bence iphone 6 al

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhoneda en basitinden klavye değişmiyor sözü yalan bir kere iOS 8 ile bu özellik geldi ben bundan sonra her zaman iPhone derim.

Ferzan

Ferzan

Üye
Doğru karar vermişsin hayırlı uğurlu olsun

Üst Alt