Faturasız İnternetin hız sınırını kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
Forum kurallarını okuyunuz başlığı en kısa sürede düzenleyin ve açtığınız konuda beğeni teklifleri yasak. Kişiler zaten konunuzu beğendiğinde butonun yerini görebiliyorlar
pardon konu başlığı nasıl olmalı

omursevim

omursevim

Üye
Peki yeni bir hat alsak bu şekilde faydalana bilirmiyiz avea da daha önce vardı ve sınırsız kullanıyordum ama uyandılar onu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Büyük punto yazımı forumumuzda yasak.Diğer kuralları forum kuralları adı altında belirtilmiştir.

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
tamam düzelttim başlığı

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Anlayışınız için teşekkür ederim. Forumda düzen açısından bu türden konu başlıklarını şikayet et butonu ile bildiriniz :oke:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bende 15 mb limitinde duran net vardı o bitince hızımı düşürdüler şimdi 500mb var 20kb hız ile iniyor ise yarar mi

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
bilmem dene ztn para kesilmiyo dediler yapanlar

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyom bazıları 3-4 falan diyor

murat.122a

murat.122a

Üye
Numara tasımayla turkcell e gelsem 1gb sınırsız internet paketi alsam hep yukle yazınca benimde hızlimitim kalkarmı Acil cevap bekliyorumNumara tasımayla turkcell e gelsem 1gb sınırsız internet paketi alsam hep yukle yazınca benimde hızlimitim kalkarmı Acil cevap bekliyorum

selim.97

Üye
Sağol. Bende 6 GB lik VINN var ve çok yavaş ne yapmam gerekir ?

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
Sağol. Bende 6 GB lik VINN var ve çok yavaş ne yapmam gerekir ?
turkcell isen hep yükle yaz 2222 ye gönder hız sınırını ücretsiz kaldır
Numara tasımayla turkcell e gelsem 1gb sınırsız internet paketi alsam hep yukle yazınca benimde hızlimitim kalkarmı Acil cevap bekliyorumNumara tasımayla turkcell e gelsem 1gb sınırsız internet paketi alsam hep yukle yazınca benimde hızlimitim kalkarmı Acil cevap bekliyorum
olur büyük ihtimalle bazı kişilerde oldu dene ve cvbı yaz

murat.122a

murat.122a

Üye
1gb sınırsız internet paketi aldığım gün kotayı bitirip hep yükle yazıp 2222 göndersem hız kısıtlaması kalkarmı kotayı bir günde bitirip hep yükle yapınca 24 saat bekleme yapılacakmı 24 saat beklemesek olmazm

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
1gb sınırsız internet paketi aldığım gün kotayı bitirip hep yükle yazıp 2222 göndersem hız kısıtlaması kalkarmı kotayı bir günde bitirip hep yükle yapınca 24 saat bekleme yapılacakmı 24 saat beklemesek olmazm
ben 1 gb yi 2 günde bitirdim hep yükleyi yaptım 5 dk içinde oldu sendede olur

murat.122a

murat.122a

Üye
Bugun 1gb sınırsız internet paketi aldım 100mb da hediye vardı bugun 1gb kotayı bitirip hep yükle yazıp 2222 ye göndereyimmi yardım edin 24 saat beklemek mi gerekiyor.1gb sınırsız internet paketini almadan önce turkcell bana haftalık 1gb internet paketi ve aylık 100mb hediye etti bende hemen 1gb sınırsız internet paketi aldım simdi nasıl hızlimitini kaldırrım 24 saat bekleyim katayı bitirip hep yükle yazıp 2222 göndereyimmi . Hepsi aynı gün içinde yapılırmı 24 saat bekleme sartı varmıyokmu bana yardım edecek Bugün bana haftalık 1gb internet paketi ve aylık 100mb internet paketi hediye geldi Bende 1gb sınırsız internet paketi aldım simdi bugun paketleri bitireyimmi 2 gün bekleyimmi

ilo53

ilo53

Üye
Bit
Bugun 1gb sınırsız internet paketi aldım 100mb da hediye vardı bugun 1gb kotayı bitirip hep yükle yazıp 2222 ye göndereyimmi yardım edin 24 saat beklemek mi gerekiyor.1gb sınırsız internet paketini almadan önce turkcell bana haftalık 1gb internet paketi ve aylık 100mb hediye etti bende hemen 1gb sınırsız internet paketi aldım simdi nasıl hızlimitini kaldırrım 24 saat bekleyim katayı bitirip hep yükle yazıp 2222 göndereyimmi . Hepsi aynı gün içinde yapılırmı 24 saat bekleme sartı varmıyokmu bana yardım edecek Bugün bana haftalık 1gb internet paketi ve aylık 100mb internet paketi hediye geldi Bende 1gb sınırsız internet paketi aldım simdi bugun paketleri bitireyimmi 2 gün bekleyimmi
bitir hep yükle yaz 2222 gönder kalkar

murat.122a

murat.122a

Üye
Bit

bitir hep yükle yaz 2222 gönder kalkar
Kesin olurmu 24 saat beklemek diyordu arkadaslar bügün aldım aynı gün içinde kotayı bitirip hız limitini kaldırabiliyorukmu yok 24 saat bekleme sartı varmı tl bosa gitmesin

mars259

mars259

Üye
    Konu Sahibi
hemen olur

karansa

karansa

Üye
Paylaşım için teşekkürler. TL gider düşüncesine kapılmayın arkadaşlar, hattım da 10.00 TL varken katılım sağladım. Hız kısıtım kalktı ve hiç bir ücret düşüşü yaşanmadı bilginize.

Üst Alt