Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

samikadze

samikadze

Üye
twitter java yok bence bende 6300 du bulamiyodum.

tekmustafa

Üye
Real football 2010 manager türkçe varsa bi atabilirmisiniz

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Google amca o kadar okumuş tabi bilcek :D

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
senin amcanda okusaydı :D

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
rms gelme ihtimali yeniden arttı beyler... Int. Yokken baya bi yaptım... Bi ara atayım sonra geliştirirm onu, isim düzeltmeside yaptım, ter steegen, bravo falan ismini düzelttim

sercanfb66

sercanfb66

Üye
ne zaman hal olurucwebten yükleyecektim .jar silcem ve rmsnin oldugu yere atcam ondan sonra .jar yapcam

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
ne zaman hal olurucwebten yükleyecektim .jar silcem ve rmsnin oldugu yere atcam ondan sonra .jar yapcam
şimdiden telefona winrar falan yükle istersen... Rms ler zip te olcak zipten bi klasöre çıkarcaksınız oraya oyunuda atcanız oyunu.jar yapın tamamdır... Ama oyunun ismini asla değiştirmeyin yoksa olmaz... Eğer pc varsa pc den kabloyla telefonun içini açın rms leri oyunun olduğu yere atın yeterli... Telefondan bakınca rms ler görünmücek ama oyunda geçerli olcak...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
sadece .jarı sildimtele sıkıntı çıkarmaz demiwinrarı yükledim

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
sadece .jarı sildimtele sıkıntı çıkarmaz demiwinrarı yükledim
bi klasörün içine atarsan (yeni klasör oluştur boş bi tane) sıkıntı olmaz... Rms leri yapınca rms ler oyunun içine gircek sonra oyunu istediğin yere taşıyabilirsin... Hiç sıkıntı olmaz...ha bu arada tam açıklama olsun diye söyliyim rms leri ellemicen sadece bi yere çıkarcan oraya oyunuda atcan, sonra sadece oyunun adının sonuna .jar yapcan tamam...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
anladım kolayne zaman koyarsın rmsleribiraz erken verin ya

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
casonurillas 320x140 s60v3 için rms yapabilirim .forumdan oyuncu adlarını aldım xplore ile düzenleyebilirim...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Real 2015 gibi olmasin biraz erken verseniz

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
takımları tek tek editlemek zaman alıcı ama biraz uğraşı ile 3-4 güne e72,e71 ve diğer s60v3 320x240 için yayınlamayı düşünüyorum yalnız takım isimlerini hangi rs dosyasından düzenleyeceğim bilmiyorum...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
java olsun ilk

mars259

mars259

Üye
tşktşk bide dokunmatik içinde yapabilirmisintşk bide dokunmatik içinde yapabilirmisin

75 styla

75 styla

Üye
Nezaman çıkacak artık rf 2015 türkçe 240x320 kaç aydır beklıyorum

yalova987

Üye
ya başkan 128*160 seceneğide bulundurabilirmisin ?

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
s60v3 için çalışma başladı 42 takım lisanslandı 3-4 güne konuyu açıyorum.bir ricam var takım isimleri nasıl düzenlenir hex ile

Üst Alt