Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

qradyant

qradyant

Üye
Abi garantiden degistirmek varken para vercez yok dimi 4.2.2 ye dönmek
Garantiye götürsen bir sonuç çıkacağını sanmıyorum ayrıca 4.4 den 4.2 ye geçiş var mı onu da bilmiyorum. Ufak bi araştırma yap bakalım ne çıkıyor

The Shadow

The Shadow

Üye
Yalama oldu telefon :) Yeniden odini kullanmayı en son çare olarak görüyordum ama yapacak birşey yok.

Ama hata muhtemelen yedeği alırken oldu. Yedek cwm den backup işlemi ile alınacakken ben uygulama ile aldım. Tecrübesizlik...
Yalama mi :D Iyi guldurdun :kop:

ben hep titanium backupdan yedek aliyorum cwm den backup almak icin yeterli hafiza olmuyor
:D Ne yukluyon la o kadar :p
hadi hayırlısıthe shadow eywallah cok sağolthe shadow bişey sorcam sana
ben simdi s4 e gectim ya mesajlarda emoji ifadeler kullanınca sms mms e dönüşüyoo. nasıl çözülür bu iş
S4 te stock kitkatta oyle sorunlar var forumda bunun hakkinda konular gormustum arkadaslar olasi cozumleri yazmislar zaten :islik
Rom atınca fazla kurcalamamak gerekiyor ama sonra bir sürü hatalar çıkıyor karşına, o yuzden stock en iyisi kafana göre kurcala :)
:birak:
Abi garantiden degistirmek varken para vercez yok dimi 4.2.2 ye dönmek
Bootloadersiz firmwareler ile mumkun. Sizin cihaza yapan olmus mudur bilemem ama cokta zor degil onu yapmak :islik
Cm de calisiyomu sim
Tamam yapicam tamam valla yapicam ya kafaya koydurdunuz ☺
:bleh:

• Beğen
Tepkiler: qradyant ve Bahadir_fb
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
la oglum alin yeni tel. alin bi s4 keyfini surun bu nedir yahu room atim root yapim. birakin bunlari alin kullanin. sistemi bozmayin. ben s4 aldim biraktim herseyi s4 mini ile alakali herseyi sildim.

berk alican

Üye
Cwm olursa daha beter

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
la oglum alin yeni tel. alin bi s4 keyfini surun bu nedir yahu room atim root yapim. birakin bunlari alin kullanin. sistemi bozmayin. ben s4 aldim biraktim herseyi s4 mini ile alakali herseyi sildim.

S4 ün ultra mega süper özelliklerimi var?
S4 alınca herşeyden vazgeçeğiz?
S4 te ne varsa s4 mini dede var :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
qradyant

qradyant

Üye
S4 ün ultra mega süper özelliklerimi var?
S4 alınca herşeyden vazgeçeğiz?
S4 te ne varsa s4 mini dede var :)
Önceden de söylemiştim, geçenlerde S4 cihaza S5 romu attım, S5 ten hiçbir farkı kalmadı, ultra power saving mod dahil :) Tüm sensörler ve özellikler birebir S5 le aynı doğrultuda çalışıyor. Ben şahsen S4 ü almak isterim :) upsm için bile alınır. Beni çok şaşırtmıştı...

Şahsi fikrim [emoji6]

The Shadow

The Shadow

Üye
Bence S3 türkiyede satilan S4 modelinden daha iyi. Sende o sorunlar olur mu bilemem ama benim arkadas bir gecenlerde dosya atacakti bana bluetooth u açarken bile cihaz reset atiyordu. S4 te büyütülecek bir cihaz degil. Saglam modifiyeli S4 mini ekrani da daha düsük çözünürlükte oldugu icin daha yüksek performans verecektir. Ne yazik ki S4 8 çekirdegi ayni anda kullanamiyor ve modifiyeli kernelleri yok.

• Beğen
Tepkiler: reflex
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Wallaha ben cok memnunumsabah 7 de sarjdan cektim.saat simdi 9 batarya %97 normalmi acaba. batarya yeni belki ondandir. cok gitmis diye dusunuyorum

Peocawe

Peocawe

Üye
merhaba bu konuda ki rus romunu indirdim ama içinden 3 tane md5 dosyası çıktı. Bunu nasıl kuracağım odin ile? birde herhangi bir sıkıntı yok değil mi 4.4.2 de arkadaşlar?

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
merhaba bu konuda ki rus romunu indirdim ama içinden 3 tane md5 dosyası çıktı. Bunu nasıl kuracağım odin ile? birde herhangi bir sıkıntı yok değil mi 4.4.2 de arkadaşlar?
4 tane çıkması lazim :hmmm

Peocawe

Peocawe

Üye
Tamam artık konuyu terkedebilirsin.
Hangi odin surumunu kullaniyorsun

3.0.9 indirdim şimdi dosya isimlerinin olduğu seçenekler geldi hepsini yerleştirdim başlatıyım mı şimdi hocam? auto reboot ve f reset time işaretli sadece sol tarafta

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
F reset time i işaretleme

Üst Alt