Lewa os 5 v5

Sponsorlu Bağlantılar

emre66emre35

Üye
Leva OS yi kurdum ancak google play store den uygulama yüklerken yükleme yüzde 85 ten sonra duruyor yüklenmiş gözükmüyor ancak telefonu kapatip acarsam program telefonu ilk actigim ekranda yükleniyor otomatik olarak buna bi çözüm ariyorunLeva OS yi kurdum ancak google play store den uygulama yüklerken yükleme yüzde 85 ten sonra duruyor yüklenmiş gözükmüyor ancak telefonu kapatip acarsam program telefonu ilk actigim ekranda yükleniyor otomatik olarak buna bi çözüm ariyorun

thenfouz

thenfouz

Üye
Leva OS yi kurdum ancak google play store den uygulama yüklerken yükleme yüzde 85 ten sonra duruyor yüklenmiş gözükmüyor ancak telefonu kapatip acarsam program telefonu ilk actigim ekranda yükleniyor otomatik olarak buna bi çözüm ariyorunLeva OS yi kurdum ancak google play store den uygulama yüklerken yükleme yüzde 85 ten sonra duruyor yüklenmiş gözükmüyor ancak telefonu kapatip acarsam program telefonu ilk actigim ekranda yükleniyor otomatik olarak buna bi çözüm ariyorun
Bendede ayni sey oldu bi turlu cozum bulamadim kaldirdim

Oguzhan1671

Üye
Herşey iyi güzelde ben şu menü olayına alışamadım romu şimdi yükledim.
1.internet aşırı yavaş sinyal çubuğunun üzerinde küçük kutu içinde 1 yazıyor ama 3G açıkmı değilmi anlayamadım ayarlardada 3G ayarı yok.
2.google play store yok o sinir bozucu ama o halledilir yükleriz internetten.
Bunlarıda yazsaydınız keşke sinir oldum gerçekten ve asıl deli olduğum kısım internet yavaşlığı 3G seçimide yok nasıl birsey anlamadım. Ama hız ve görsellik açısından mükemmel ötesi birşey elinize sağlık.

skystar18

skystar18

Üye
YA ACİL WHATSAPP KURDUM YALNISLIKLA KİŞİLERİ GÜNCELLEMEYİ KABUL ETMEDİM KİŞİLER GOZÜKMÜYOR NE YAPMALIYIM !!

catlax66

catlax66

Üye
Kaldır bir daha kur

mamix74

mamix74

Üye
V7 ne zaman gelir

KayraBey

KayraBey

Üye
Bayılıyorum böyle renkli renkli şeylere :) Çinlimiyim neyim :kıskıs:

kerem28yuksel

Üye
1- Beyler google play store bunda varmi yokmu ??

2- google play yoksa internetten indirebilirmiyim ? Indirirsem google play guncelllendiginde kendi kendine guncellenirmi ? Yada yeni oyunlar yuklendiginde google play e bizede gozukurmu

3- internet hizi(hattan) general mobile discovery orjinal romundan hizlimi yavasmi

4- baska launcher kurmada sorun varmi ?

5-real racing 3 kasarmi ?

6- ust bildirimi 4.4 kit kat gibi yapabilirmiyim ?

7- son olarak ben nasil romu kurucam ? :(

Bi yardim edin maxicep ailesi :(

Son düzenleme:

adekjıu

Üye
buğra sürümü ne

mamix74

mamix74

Üye
Pcye takinca pc gormuyor telefonu sadece bunda degil nexus v5 romdada gormuyor nasil duzelir

mamix74

mamix74

Üye
Linki yenileyebilirmisiniz

Tit_giyotin

Tit_giyotin

Üye
Link pert bilginize..

Poofffs

Poofffs

Üye
Link Kırilmiş Elinde Olan Varsa Paylaşa Bilirmi.. Discovery. 18 GB İçin..

howartha

howartha

Üye
indirme linkinde dosya yok düzeltirmisiniz

Üst Alt