Uygulama Kız Arkadaşımın Whatsapp Ta Kimlerle Konuştuğunu Nasil Öğrenirim

Sponsorlu Bağlantılar

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
vodafonde self servis var ama *7000# ama burda öyle bişey yok bunlar var, 1. hat işlemleri, 2 tarfie ve paketler, 3 servisler, 4 bana özel,

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
vodafone.com.tr adresinde oline selfservis bölümünde "S" yazarak 7000 a mesaj yolla diyor. Gerisi nasıl yapılır bilmiyorum kardeşim vodafone hattım yok malesef

Peocawe

Peocawe

Üye
Yahu kız arkadaşının kimle konuştuğunu bu yolla öğrenince eline ne geçecek? Arada ki güvene ne oldu? Şüpheleniyorsan çekersin bi kenara konuşursun gerekirse sert yaparsın. Haklı olarak bile yapıyosan bunu gerçekten çok çirkin bişey. Bi ara benim de aklıma geldi, gelmedi değil. Fakat ne kadar haklı olursan ol, bu kadarı abartı. Nikahlı karın olsa neyse...

Kusura bakma karışmaya hakkım yok belki ama bu noktada empati kurman gerek.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yahu kız arkadaşının kimle konuştuğunu bu yolla öğrenince eline ne geçecek? Arada ki güvene ne oldu? Şüpheleniyorsan çekersin bi kenara konuşursun gerekirse sert yaparsın. Haklı olarak bile yapıyosan bunu gerçekten çok çirkin bişey. Bi ara benim de aklıma geldi, gelmedi değil. Fakat ne kadar haklı olursan ol, bu kadarı abartı. Nikahlı karın olsa neyse...

Kusura bakma karışmaya hakkım yok belki ama bu noktada empati kurman gerek.
Boşver kardeşim. tercih hakkı arkadaşa kalmış. Ben üzerime düşeni yapıp foruma yardım edeyim de. Haklısın ama bu konuda

• Beğen
Tepkiler: Peocawe

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
işin o boyutunu geçin, sadece konu başlığından yola çıkarak varsa bir çözüm bulalım, özel bir mesele, bu yüzden konuyu farklı yere taşımadan konu başlığının çözümüğnü arıyotum, ama sanırım yok,,

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Whatsapp için imkansız kardeşim

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
yinede teşekkür ederim, uğraşınız için kolay gelsin,,,,

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Önemli değil kardeşim yardımımız dokunduysa ne mutlu bize. Hayırlı geceler kardeşim

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim, allah rahatlık versin, sanada hayırlı geceler...

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
serif55

serif55

Üye
Önceden böyle bişey vardı kardeşim hatta ben yapabiliyordum

Arkadaşının telefon numarasını kendi telefonunda whatsapp a kaydetmen gerekiyor yalnız o sms ile şifre geliyor ya onu bi şekilde alman lazım karşı taraftan

heathrow

heathrow

Üye
Casus yazılım alacaksın mecburen. Burada vakit kaybetme. Google'a 'whatsapp mesajları takip etme' yaz.

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
bildiğiniz anlaşılır bir program ya da yöntem varmı arkadaşlar, daha önce kullanan..

maryjane

Üye
Boş ver, psikolojini bozma. Mesajları okumayı denemek yerine, güvenmeyi denesen. Güvenmiyorsan da ayrıl.

maryjane

Üye
Yada Zealspy diye bir uygulama var. Telefona onu kur. Mail adresine istediğin bilgiler gelsin.

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
nasıl kurulduğunu veya nasıl yapıldığını biliyormusun kardeş...

maryjane

Üye
Zealspy.Com adresine o telefondan gir

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
tamam, kuracağım tlfndan indirip yüklüyorum, yanı kızın tlf nuna sonra ki, ayarları nasıl yapıyoruz.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yada Zealspy diye bir uygulama var. Telefona onu kur. Mail adresine istediğin bilgiler gelsin.
Yalnız arkadaş whatsapp mesajlarını görmek istiyor. Bu programla onu yapabiliyor musun? Bu da sadece msj ve arama kayıtlarını göstermiyor mu?

maryjane

Üye
Sitede "WHATSAPP
CHAT LOGS" yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: ramazan_g63

maryjane

Üye
yüklediği tarihten sonraki mesajları görecektir .

• Beğen
Tepkiler: ramazan_g63

Üst Alt