Yardım Max. Performans Elde Etmek İçin

Sponsorlu Bağlantılar

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
    Konu Sahibi
Max. Performans Elde Etmek İçin
Arkadaşlar Monster Abra A7 v3.1 Sahibiyim.
Oyunlarda Max Performansı Alabilmek İçin Hangi Programları Yüklemem Gerekiyo.
Nvidia Geforce Expreience + Nvidia Denetim Masası>3D Ayarlarından Hangi Ayarları Yapmam Gerekiyo
+ Olarak Önerdiginiz Programlar Var mı ??
Bilgisayarımda :
Watch Dogs
Crysis 3
AC^3
BF4
Gibi Üst Seviye Oyunlar Var.Max Fps İçin Yarım Edin Lütfen.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Arka planda çalışan uygulamaları kapatsan + olarak performans alırsın kardeşim. Onun dışında doğru yapıyorsun. Ayrıca internet kullanmadığın zaman virüs programını da kapatabilirsin.

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda gunluk kullanim olarak zaten yetiyo fakat oyunlarda max fps yi elde etmek icin ne yapmamk gerekiyo . onu soruyorum. Zaten virus programi falan yuklemem ben :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tamam işte maximum performans için arka planda uygulama kalmaması gerekiyor. onun dışında yapacak şey sıcaklığa dikkat etmektir.

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
    Konu Sahibi
Cok fazla isinmiyo zaten en fazla 40 dk oynayabiliyorum :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Tamam işte daha fazla çıkaramazsın herhalde. Zaten oyunun max. gereksinimlerinin üzerinde olduğuna eminim senin pc nin özelliklerinin

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
    Konu Sahibi
İ7 4710 mq islemci gtx860m ekran karti .

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Maşallaaaah daha ne istiyorsun anlamadım ki :D Fazlasıyla yeter kardeşim yukarısını beklemen hata :D

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
    Konu Sahibi
Ultra ayarlarda 27 fps aliyorum ama rahat oynanmadigi icin soruyorum.35 fps ustu olsa tadindan yenmez :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
25 fps üzeri iyidir kardeşim. Dediğim gibi arka planda uygulama bırakmasan en iyi performansı alırsın zaten

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Güç seçeneklerinden yüksek performans'ın işlemciyi %100 kullandığından emin ol, wise game booster kur, overclock yap:eller:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Overclock yapacaksan eğer nvidia inspector programını öneririm sana kardeşim oradan overclock ayarlarını çok daha rahat yaparsın ve Program açık kaldığı sürece de overclock geçerli olur

haymanali2006

haymanali2006

Üye
GPU OC için msi afterburner öneririm

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ben gpu oc istemiyorum. Sadece en perf. Nvidia kontrol panel ayarlari nedir ve baska program onerisi istiyorum. Daha 1 haftalik makinaya oc yapamam

Üst Alt