Haber HERE Beta 175 - Beta 220 Sürümü Yayınlandı [8-11-2014]

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
HERE Beta 175 - Beta 220 Sürümü Yayınlandı [8-11-2014]
Başarılı navigasyon uygulaması HERE beta sürümünü güncelledi.

Lumia cihazlarının vazgeçilmez navigasyon uygulaması HERE beta sürümleri ile uygulamayı günceleyerek devam ediyor.

Son olarak beta 175 sürümü yayınlanan uygulamada yaşanan hataların, geri bildirimlerle düzeltilerek yayınlanması kullanıcılar tarafından takdir ediliyor. Uygulamayı bizlerde sizler için test ettik ve sonuç her zamanki gibi olumlu. Bir çok navigasyon uygulamasını geride bırakanHERE final sürümü bekleniyor.

Eğer en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız yüklenecek Android telefonların özellikleri kısaca şöyle. Android 4.1 (‘Jelly Bean’) veya üstü olan bir cihaz, 1GB Ram, 4 inç ve üstü cihazlara uygun olduğunuda belirtelim.

Uygulamanın bu beta sürümünü yüklerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları mevcut. İlk olarak uygulamayı aşağıda vereceğimiz linkten indiriniz. Daha sonra tüm Android cihazlarda olduğu gibi Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretleyiniz. Uygulamayı indirdiğiniz hafızadan seçerek yüklemeye devam edebilirsiniz. Artık HERE navigasyonu kullanmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

HERE Beta 175 Sürümü İndirmek için

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Hasand.

Hasand.

Üye
Başarılı navigasyon uygulaması HERE beta sürümünü güncelledi.

Lumia cihazlarının vazgeçilmez navigasyon uygulaması HERE beta sürümleri ile uygulamayı günceleyerek devam ediyor.

Son olarak beta 175 sürümü yayınlanan uygulamada yaşanan hataların, geri bildirimlerle düzeltilerek yayınlanması kullanıcılar tarafından takdir ediliyor. Uygulamayı bizlerde sizler için test ettik ve sonuç her zamanki gibi olumlu. Bir çok navigasyon uygulamasını geride bırakanHERE final sürümü bekleniyor.

Eğer en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız yüklenecek Android telefonların özellikleri kısaca şöyle. Android 4.1 (‘Jelly Bean’) veya üstü olan bir cihaz, 1GB Ram, 4 inç ve üstü cihazlara uygun olduğunuda belirtelim.

Uygulamanın bu beta sürümünü yüklerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları mevcut. İlk olarak uygulamayı aşağıda vereceğimiz linkten indiriniz. Daha sonra tüm Android cihazlarda olduğu gibi Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretleyiniz. Uygulamayı indirdiğiniz hafızadan seçerek yüklemeye devam edebilirsiniz. Artık HERE navigasyonu kullanmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

HERE Beta 175 Sürümü İndirmek için
teşekkürler haber için

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim desteklenen tüm android telefonlara yükleyin derim gerçekten çok hızlı uygulama bütün gün yollarda olduğum için benden iyi test edebilen çıkmaz sanırım :) :oke:

NEXUS

NEXUS

Üye
internet istiyor mu :)
birde apple a gelmemiş galiba :ehe

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler bilgi için

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
galaxy appse neden gelmediki güncellemesi

kralberk13

kralberk13

Üye
gelir heralde nextman adminin attığı dosyayı yükle istersen

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
artık nextman admin full sürümünü atarsa bizde faydalanırız diyorum :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
artık nextman admin fu ll sürümünü atarsa bizde faydalanırız diyorum :)
Final demek istedin sanırım, :D yayınlanır yayınlamaz eklerim siteye zira bu sürüm zaten tam kullanım ile kullabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
evet final demek istedim full olarak nitelendiriyoruz genelde :)) tamam teşekkürler ;)

• Beğen
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Androidde konum kullanmak internet gerekmiyor mu wp de internetsiz konumumu buluyor çünkü.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Androidde konum kullanmak internet gerekmiyor mu wp de internetsiz konumumu buluyor çünkü.
İnternet sadece doğruluğu ve hızlı bulma imkanı sunuyor. Uygulama ilgili haritalar sayesinde offline modda çalışıyor :oke: Z1 Sony de denenmiştir. :oke:

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Çok iyi o zaman.

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Şüphesiz İos'un Haritasından Daha İyi Google İle Bana Göre Eş Değer Ama Nokıa Biraz Daha Önde Gibi aaa Pardon Microsoft Diecektim :tebessüm:

• Beğen
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Şüphesiz İos'un Haritasından Daha İyi Google İle Bana Göre Eş Değer Ama Nokıa Biraz Daha Önde Gibi aaa Pardon Microsoft Diecektim :tebessüm:

here maps nokia'nın. nokia'nın tamamı microsoft'a satılmadı sadece en büyük bölümü olan mobil telefon bölümü, mobil teknolojileri ve mobil patentleri satıldı. here ise halen nokia'nın. nokia istediği platforma açmakta özgür. ben nokia yerinde olsam uygulamayı 1.99$'dan apple mağazaya da koyardım. mantıken her satılan apple telefonundan veya tabletinden 2$ kazanmak yeterli olsa gerek. gerçi nokia navteq'i çok yüksek bir paraya satın aldı diye hatırlıyorum. android'e de (samsung hariç) ücretli olabilir diye beklentim var.

• Beğen
Tepkiler: Invoke, -Börteçine- ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
here maps nokia'nın. nokia'nın tamamı microsoft'a satılmadı sadece en büyük bölümü olan mobil telefon bölümü, mobil teknolojileri ve mobil patentleri satıldı. here ise halen nokia'nın. nokia istediği platforma açmakta özgür. ben nokia yerinde olsam uygulamayı 1.99$'dan apple mağazaya da koyardım. mantıken her satılan apple telefonundan veya tabletinden 2$ kazanmak yeterli olsa gerek. gerçi nokia navteq'i çok yüksek bir paraya satın aldı diye hatırlıyorum. android'e de (samsung hariç) ücretli olabilir diye beklentim var.
Tam ticari kafa yapısı :D. Bizi de düşün 2 dolar dan fazla etsede kimsenin aklına düşürme bari :oke:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Moto gye uyacak demi bu :) 10kb/sn ile indiriyom :)

• Beğen