Yardım 5s şarj aleti seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
5s şarj aleti seçimi
Telefon aldım yanında gelen şarj aleti muhtemelen değiştirilmiş yada bozuk çakma şarj aleti ile de kullanmak istemiyorum zarar vermesin diye. İnternetten apple sayfasından baktım 12w ve 5w olmak üzere iki seçenek var. 12w olanlar pek tabi ipad yanında çıkıyor. Bu şarj aletini telefon için kullanmak telefona zarar verir mi şimdiden teşekkürler.

furkankaya559758

Üye
En iyisi 5W'lık şarj aleti kullanmak. 12W'lık telefonun bataryasına zarar verebilir.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Yüksek voltajlı kullanınca telefon Kafayı yiyo üst barı indirip kaldırıyor falan en güzeli 5w olanı al orjinal alacaksın zaten sıkıntı olmaz

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır o zaman 5w alıyorum, peki orjinal olmayan kablo zarar verir mi cihaza ?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bazıları veriyor bildiğim kadarıyla bazılarıda çok çabuk bozuluyor telefon bu kablo uyumlu değil deyip hata veriyor şarj etmiyor

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
ben uzun kablolardan aldım zarardan kastım cihazı garanti dışı bırakma ihtimali var mı manasında.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Garanti dışı bırakmaz ya :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Abstract_Loco
foreverthe

foreverthe

Üye
Hocam size tavsiyem iPad şarj cihazı alın orijinal hem cihazda sorun teşkil etmiyor hemde daha hızlı şarj oluyor. Hangi şarj cihazını alıcaksanız orijinal alın, çakmaları cihaza, bataryaya zarar veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Abstract_Loco ve sLeepLe

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
hocam hızlı şarj ettiği için onu alacaktım ama alma dediler şimdi sen böyle deyince kararsız kaldım
Garanti dışı bırakmaz ya :hmmm

garanti dışı bırakmazsa sorun yok tamamdır :)

foreverthe

foreverthe

Üye
hocam hızlı şarj ettiği için onu alacaktım ama alma dediler şimdi sen böyle deyince kararsız kaldım

garanti dışı bırakmazsa sorun yok tamamdır :)
Hocam iPad şarj aletiyle edince hiçbir sorun olmuyor bildiğim kadarıyla. Bu Gezi Parkı olaylarında hızlı şarj edilmesi için herkes iPad şarj aletiyle yardımlaşmıştı. Hatta iPhonedo'nun bir videosu var Diren iPhone Şarjı diye orada bakabilirsiniz :D

• Beğen
Tepkiler: Abstract_Loco

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Hocam iPad şarj aletiyle edince hiçbir sorun olmuyor bildiğim kadarıyla. Bu Gezi Parkı olaylarında hızlı şarj edilmesi için herkes iPad şarj aletiyle yardımlaşmıştı. Hatta iPhonedo'nun bir videosu var Diren iPhone Şarjı diye orada bakabilirsiniz :D

tamamdır hocam eğer sıkıntı olmuyorsa ondan alayım hızlı şarj ediyor diye onu istiyordum bende :) olmazsa birde bayide sorarım ona göre alırım :)

alical33

alical33

Üye
12w liğin uyumluluk listesinde iPhone modelleri de var demekki bi zararı yok ama bazı sitelerde de hızlı şarj batarya ömrünü kısaltır diyorlar ben de alacaktım emin olamadım almadım orjinalini kullanıyorum

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
olmazsa teknik servise sorayım bu durumu ben :)

alical33

alical33

Üye
En iyi bilgiyi onlar verir sanırım cevaplarını paylaşırsan sevinirim ben de almayı düşünüyorum :)

FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
Ben ipad şarj aleti ile şarj ediyorum, şimdilik bir sıkıntı çıkmadı hatta daha çabuk şarj ediyor. Tabiki şarj aleti orijinal. Telefonum iphone 5. Kullanmamalı mıyım sizce ?

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
foreverthe

foreverthe

Üye
Ben ipad şarj aleti ile şarj ediyorum, şimdilik bir sıkıntı çıkmadı hatta daha çabuk şarj ediyor. Tabiki şarj aleti orijinal. Telefonum iphone 5. Kullanmamalı mıyım sizce ?
Bir sorun teşkil etmiyor orijinal iPad şarj aletiymiş hem :D

asml_ysn

asml_ysn

Üye
AppStoreden al ya da nereden bulursan. Çeşidi var zaten uzunluk olarak. Ben 0.5 m lik tercih ediyorum. Yanımda taşıdığım için :D Pratik :D

Üst Alt