5800ı usb den şarj etme

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
5228de wi-fi özelliği yok ama bluetooth ile modlama yaptım handy wi-fi programında arama yaptım buldu wi-fi'yi bağlanıyorken ağ bağlantısını kaybettim usb ile şarj olur telefon ama bi yazılım lazım rom patchter plus'la olur bence ama yazılım yapabilecek bi program ismi verin bana hallederim onu bizzat kendi telefonumda deneyerek
Söylediğiniz şey imkansız!!! Milleti kandırma! Bluetooth ile wifi yapmak 1100-a iOS yüklemek gibi bir şey!!!

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
5228de wi-fi özelliği yok ama bluetooth ile modlama yaptım handy wi-fi programında arama yaptım buldu wi-fi'yi bağlanıyorken ağ bağlantısını kaybettim usb ile şarj olur telefon ama bi yazılım lazım rom patchter plus'la olur bence ama yazılım yapabilecek bi program ismi verin bana hallederim onu bizzat kendi telefonumda deneyerek
arkadasim neyin kafasini yasiyon sen? kizilotesi tele bulututla bisey gondermek senin dedigin hemde o teli usb den de sarj edemezsin!!!sen telini hackleyip sertifika hatasi almiyosan o sana yeter fazla beynini yorma bu islerehem usb hem sarj yerinden bazi s^3 ler oluyo(c6-01 ornek) cogu s60v5 lerde olmuyo (n97 falan haric)

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
olmaz.cunku sarz dolma sadece ince uçlu yerdn olur.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
ben oraya ne yazdim :D

asikar552

asikar552

Üye
Gardaşım benim arkadaşlardan birinde de var bu özellik usb'den şarj etme olayı marka model bu nokia c2-01 hem ince uçla şarj oluyo hem usb ile o yazılımla ilgili değilde neyle ilgili sorması biraz tuhaf oldu ama anlatmaya çalıştığım nokta şurası bu bahsettiğim telefon c2-01 programlı da değil java desteği var başka da bir şeyi yok ama c6-01 veya n97 vs. Onlar programlı hem .jad hem .jar hem .sis hem de .sisx oynatma özelliği var ki biraz teknik yöntemle çözülebilir bir sorun bence tabii senin görüşüne de saygı duydum :)

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
yazilimla degilki bu ozellik donanimla alakali yani wifisiz tele wifi takmak gibi, bende saygi duyarim dedigine telefoncu degiliz icini disini full bilelim

asikar552

asikar552

Üye
Eyvallah kardeş ben şansımı fazla zorlamayayım yayıncı ve yapımcı arkadaşlara kolay gelsin :) maxicep ekibi :)

Üst Alt