Xiaomi 10400Mah Taşınabilir Şarj Aletii

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kullananlar genelde memnunmuş

calypso16

calypso16

Üye
Merhaba cihaz kaç saatte şarj oluyor,ve göstergeleri nasıl kolay anlasilir mi

Koradam

Üye
Ben dx den aldim hala kullanıyorum şarjı pc den yap ben bi defa adaptörden yaptım adaptör patladı :D şarj süresi 15 saat civarı

calypso16

calypso16

Üye
Patladı mı yok daha neler

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba cihaz kaç saatte şarj oluyor,ve göstergeleri nasıl kolay anlasilir mi
Merhaba. göstergeleri gayet kolay anlaşılmakta. İlk defa bir taşınabilir şarj cihazı kullanmama rağmen bir zorluk çekmedim. Kaç saatte doldurduğuna gelirsek. Bunu ölçmedim. Zaten aldığımdan beri bir defa doldurdum sadece. 5V 2a yı desteklediği için hızlı dolduruyor. gece saat 1 gibi koydum sabah 9 gibi uyandığım da doldurmuştu..

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Valla Benimde Almaya Niyetim Var Düşüncelerini Yazarsan Sevinirim İŞ GÖrürmü Nasıl Şarj Oluyor Nasıl Ediyor Fİlan

calypso16

calypso16

Üye
Ben aliexpressten almaya çalısacagim

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
Bende de Yoobao var 4saat şarj olduktan sonra telefonu 4 kere tam şarj edebiliyor . Tavsiye ederim

soldier_25

Üye
merak edenler için ürün gayet kullanışlı 4 adet led ışığı mevcut bunlar şarj kademesini gösteriyor cihaz ile adaptör verilmiyor bunun için ayrıca almamız veya usb uyumlu adaptör kullanmak gerekli şarj süresi adaptöre göre değişiklik gösteriyor 10 saat ile 18 saat arası (düşük amperli adaptör geç 2 a adaptör kısa) ısınma vs problemi yok ben sony Xperia sola cihazımı 6 kez doldurdum. alınmasını tavsiye ederim.
nereden alınır diyorsaniz google Amca ya sorun o size söyler :-)

calypso16

calypso16

Üye
burdan alınabilir mi sağlam mı ve fiyat daha düşer mi

avast

avast

Üye
simdi hocam bunun fiyatı nekadar bunu almakmı sony nin 5000 mah ını almamkı daha mantıklı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

soldier_25

Üye

almak isteyenler için tavsiye ederim ürünün orijinal olup olmadığını araştırın orijinal değilse (bazen karışabilir) değişim isteyin
30 - 40 tl paradan kaçmayın bence ;-)
simdi hocam bunun fiyatı nekadar bunu almakmı sony nin 5000 mah ını almamkı daha mantıklı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hangisi daha iyi konusunda iki marka da iyi xiaomi firması dünyaca kendini kanıtlamış bir marka sony 5200mah yerine xiaomi 10400mah i almanı öneririm
xiaomi yakında türkiye pazarına da girer telefonları çok iyi

calypso16

calypso16

Üye

Bu nasıl?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
En İyisi Sony Power Bank'lar

soldier_25

Üye

Bu nasıl?
hocam
bu iyi desem sitede güzel iyi ama çin malı içindeki piller dandik olabilir 10400 yazar yazmasina da kaç defa şarj eder cihazını bilinmez ben çok fazla marka felan araştırmadım xiaomi 2 adet lg 2 adet samsung marka pili kullanıyor. power bank firma mi nedir onu araştır derim ve şu aklında olsun kendine yetecek kadar al ne alırsan ;-)

avast

avast

Üye
Sony cycle energy :D powerbank 5000 mAh 80 lira o daha mantikli bence hem cok ince

calypso16

calypso16

Üye
tp-link pb10400 nasıl?

Üst Alt