Firefox’a Gelecek Olan Özellik Çok Konuşulacak

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Firefox’a Gelecek Olan Özellik Çok Konuşulacak
Popüler internet tarayıcısı Firefox yeni bir özellik üzerinde çalışmasını tamamlamak üzere.

Günümüz internet kullanımında vazgeçilmez bir özellik olan görüntülü görüşme artık daha fazla uygulama ile desteklenir durumda.

Kimi zaman bu uygulamalar eklenti ya da araçlar sayesinde gerçekleştiriliyor. Firefox internet tarayıcısı ile görüntülü görüşme yapmak için yaklaşık 2 yıl önce başlattığı çalışmasında artık sona gelindiğini açıkladı. Firefox Hello isimli uygulama sayesinde Web Tarayıcısı ile eklentisiz uygulamasız görüntülü sohbet etmek artık mümkün olacak.

WebRTC destekli tarayıcılar ile kullanılacak olan özelliğin en büyük artısı herhangi bir eklenti yükleme ihtiyacı olmaması. Bu özellik için Firefox ispanya’lı telefon şirketi Telefonica ile anlaşmaya varmış durumda.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., hasan3472ty ve Amedly Fatih

NEXUS

NEXUS

Üye
firefox bence eski stabilliğini geri getirsin kullanmaya çalışıyorum bu kadar kasan bu kadar yavaş sekme açıp ve kilitlenip çöken tarayıcı olmaz.

eskşiden daha iyidi hızlıydı.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kim Ne Derse Desin Sekme Açtıkça Ram-i En Çok Harcayan Tarayıcı Firefox'dur Chrome Bile Fark Attı Zamanla

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haklı olablilirsiniz belki ama ben kurduğum kullandğım bir çok 4GB Ram olan pcde hiç sorun yaşamadım :hmmm gerisini siz düşünün

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Haklı olablilirsiniz belki ama ben kurduğum kullandğım bir çok 4GB Ram olan pcde hiç sorun yaşamadım :hmmm gerisini siz düşünün
valla bendede 4 gb ram pc var çok kasıyor tarayıcı sürekli donuyor kilitleniyor kapanıyor. chrome bu konuda fark atmış.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
valla bendede 4 gb ram pc var çok kasıyor tarayıcı sürekli donuyor kilitleniyor kapanıyor. chrome bu konuda fark atmış.
Ahmet ver sen bir hafta sonu PC'ni bana :eller: elden geçiririz :)

• Beğen

Üst Alt