Samsung nx300 mü Canon eos 650 D Mi..

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Samsung nx300 mü Canon eos 650 D Mi..
Arkadaşlar Ben amatör kamera almak istiyorum canon eos 650d güzel hoşuma gidiyor ama
Nx300 de akıllı telefonlarla bağlantısı wifi si felan bana daha czip geldi sizce hangisini almmalıyım,
Hangisini Alsam Pişman Olmam...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanırım NX3000 Serisinde 1\6000 Sn Perde Süresi Var Ama Bence Canon

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
amatör diyorsan nx yeterli bence sadece fotoğraf için kullanmamış olursun hem

Türk-X

Türk-X

Üye
Canon

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
bilemiyorum çok kararsızım nx300 güzel ama önemli olan kulanım+netlik kullanım olarak nx300 güzel telefon gibi istediğin yere odaklıyorsun kullanımı hoş.Ama netlil konusumda şüpheliyim bide canon deyince bir havan oluyor :)Amatör diyorum ama kullandıkca lens ihtiyacı duyacaçım samsung lensler konusunda naslll

Türk-X

Türk-X

Üye
bilemiyorum çok kararsızım nx300 güzel ama önemli olan kulanım+netlik kullanım olarak nx300 güzel telefon gibi istediğin yere odaklıyorsun kullanımı hoş.Ama netlil konusumda şüpheliyim bide canon deyince bir havan oluyor :)Amatör diyorum ama kullandıkca lens ihtiyacı duyacaçım samsung lensler konusunda naslll
Canon'a yaklaşamaz :)

hilenteg

hilenteg

Üye
Samsung iyi guzel hos ancak canon kalitesini vermez. İstedigin yere odaklama flan 650d de var zaten dokunarak odaklama cekme flan. Ancak samsung lensler biraz pahali ve secenekler o kadar fazla degil. Canon forever :)

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Teşekürler şuan ivin canon iyi gözle bakıyorum. ama nikonun iyi başlangıcları varsa bana yazarmısınız...samsug telefonla felan bağlntı iyi ama bnm icin kalite önemli

Türk-X

Türk-X

Üye
Geçen media Markt ta d3100 900 liraya düşmüştü hemen tükendi bende düşünüyordum almayı nasip değilmiş :)

hilenteg

hilenteg

Üye
O kadar eski makina alinmamali bence biraz daha yenilikci biseyler lazim :)

Türk-X

Türk-X

Üye
Evet makina eski ama 900 TL ye çok cezb etti :)

hilenteg

hilenteg

Üye
800 liraya canon eos m var aynasiz harika makina ;) cok daha iyi hatta fazla iyi fiyatina gore :)

• Beğen
Tepkiler: Türk-X
Türk-X

Türk-X

Üye
800 liraya canon eos m var aynasiz harika makina ;) cok daha iyi hatta fazla iyi fiyatina gore :)
Ben 600 liraya sony a3000 aldım ekran ve vizör berbat geri kalanlar iyi, gerçekten vizör ve ekran çamur alanların bunu bilerek alması önemli :)

sinan627

sinan627

Üye
panasoniz lumix dmc gf5 modeline de bir göz atmanızı tavsiye ederim kendim gf3 ve nikon d3100 modellerini kullanıyorum nikon gf3 ün gerisinde kalıyor boyutu küçük ama büyük işler çıkarıyor gf5 i goldda biraz kurcalama fırsatı buldum 14-42 kit lensi ile 1300 lira fiyat etiketini hakettigini düşünüyorum

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
canon eos 650d almayı düşünüyorum ama samsung nx300 de çok hoşuma gidiyor :D

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Bakmadım Ama Bir Bakayım Değerlendirim sony nex serisinden önerdiğin varmı

Üst Alt