Meb'in Dağıttığı Tablet İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
ben aldım daha aktıf edilmemişti iste
direk root atıp acayım dedim ve actım sorun da yok !!!
:D

iş dısında kullanıp ne yapacak ki face girmiyo üstelik youtubeden videoda izlenmiyor
hepsini hallettim bende suan izlenir sarj dolunca gta san andreas zevk e varıcamm .....
Zaten zıraat muhendislerın konumlarıda izleniyor muş

@bluesky@

@bluesky@

Üye
Benim tablet bundandı çok sorunu var çook

phasan

phasan

Üye
Kendın tablet alacaksan ya apple yada samsung almalısın

@bluesky@

@bluesky@

Üye
ben aldım daha aktıf edilmemişti iste
direk root atıp acayım dedim ve actım sorun da yok !!!
:D

iş dısında kullanıp ne yapacak ki face girmiyo üstelik youtubeden videoda izlenmiyor
hepsini hallettim bende suan izlenir sarj dolunca gta san andreas zevk e varıcamm .....
Bende aynen herbişeyini açtırdım bluetooth una kadar root attım fakat şarj sorunu var :)
Aynn kardeş ya o kadar emek ver hepsi boşa gitsin :)Birde anlamadığım birşey var neden her sene değişiyor tabletler samsungla başladın samsungla bitir ne kurcalıyon krdesim (ohh be içimi döktüm)

• Beğen
Tepkiler: phasan
0MG90

0MG90

Üye
Bizim lise anadolu oldu, akıllı tahtalar geldi ama tablet geldi mi bilmiyorum bize verirler mi?

@bluesky@

@bluesky@

Üye
Bizimkinde gelenek olmuş pilot okul ya her gelene veriyorlar :)

Serhan

Serhan

Üye
Galatasaray vb. Liselere ne tür tabletler veriliyor ?

@bluesky@

@bluesky@

Üye
En son bildiğim gm tabletti bilmiyom yani @@Serhan

• Beğen
Tepkiler: Serhan
McBoltt60

McBoltt60

Üye
apple tablet olarak tam begenmiyorum
samsung alirim
ama tablete gerek duymuyorum ..
minibook laptop alican tamm iste ..
Bende aynen herbişeyini açtırdım bluetooth una kadar root attım fakat şarj sorunu var :)
Aynn kardeş ya o kadar emek ver hepsi boşa gitsin :)Birde anlamadığım birşey var neden her sene değişiyor tabletler samsungla başladın samsungla bitir ne kurcalıyon krdesim (ohh be içimi döktüm)
Aynen mebin verdigi GM etab 4 de gelince sarj sorunu. cok kotu ya. hersey iyi sarj konusuna gelince cuvaallama ......[emoji18] [emoji9] [emoji55] [emoji58]

Üst Alt