Türkçe Rap Tartışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
bu aralar sokrat st, monkey bussiness te guzel isler yapiyo dinlemenizi siddetle tavsiye ederim. sonra aklima gelen gecen haftalarda cikan contra ados ve santi nin parcasi dolunay da tavsiyemdir
Ados'un naperva albümüde çok güzel. Tavsiye ederim :) . Aynı albümdeki Ados ft Hidra - Tuzak şarkısı favorilerimden :D

• Beğen
Tepkiler: vaterfa

vaterfa

vaterfa

Üye
evet album var bende beatleri ozellikle piyasadaki digerlerine cok farkli o yuzden kulaga guzel geliyo

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
evet album var bende beatleri ozellikle piyasadaki digerlerine cok farkli o yuzden kulaga guzel geliyo
Stallker'ın son albümü stallcore da da beatlar çok sağlam. Youtube kanalında 2 şarkısı paylaşıldı. Onlarıda tavsiye ederim :D :
Stallker - Pars Terör
Stallker - Yaşamadan Yazamassın Part 2

• Beğen
vaterfa

vaterfa

Üye
aynen dinledim guzel onlarda

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
MAVERİCKS

MAVERİCKS

Üye
Ne olursa olsun rap müzik dinlenmeli desteklenmeli .

• Beğen
Tepkiler: cagrii_72 ve vaterfa
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Hidra'nın Holigan albümünü alan veya Ölüme İnat 2 yi dinleyen var mı?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Saian , Patron , Karaçalı , Ados , DP dinlerim PMC hayranıyım Hidrayı EA yı vede Stallkeri sevmem hepsi primcidir benim için Vice ın şarkıları sağlam fakat nakaratları sade sesle okuması lazım bence :)

vaterfa

vaterfa

Üye
uste Haykiyide ekleseydin ya butun PMC yanyana olsaydi, newschool da benim gozumde tankurt en iyisi bi prim yaptiginida gormedim

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Enes Alperin dün akşam attığı fake nasıldı? :D

vaterfa

vaterfa

Üye
haberim vardida dinlemedim daha

vaterfa

vaterfa

Üye
aynen izledim simdi degisik bisey olmus, pek disstrack gibide gelmedi bana

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
aynen izledim simdi degisik bisey olmus, pek disstrack gibide gelmedi bana
şarkı sözlerini dikkatlice dinle şöyle diyor: "enes 1 yıldır dissten uzak. Kitle alışamadı buna. 550 parça içinden sadece dissler değer gördü" gibisinden bişeydi :D

-Emre

-Emre

Üye
Hidra, allame, joker, red, sagopa kajmer, hayki, saian SS, Tankurt manas iyidir.Daha bir çok adam var sayabileceğim ama özellikle bunlar çok iyi. Arasıra keişan bir de anıl piyancı iyi gider. Sansarı pek sevemiyorum nedense :D

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Beta ile Flowart olayı hakkında ne düşünüyorsunuz? Beta - O.S.O.N.P.A.N.Ç a baktınız mı? :ehe

vaterfa

vaterfa

Üye
flow um son albumunde beta ya bi telefom sakasi vardi o biraz ciddiye bindi galiba, ama o son panc guzeldi sevdim ben beta nin dissleri guzel oluyo sevdim en asagi 5 dakika :) osonpanc taki joker muhabbeti ve klibinde bir cok rap muzik menajeri birini gostermeside fena gozdagi

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
flow um son albumunde beta ya bi telefom sakasi vardi o biraz ciddiye bindi galiba, ama o son panc guzeldi sevdim ben beta nin dissleri guzel oluyo sevdim en asagi 5 dakika :) osonpanc taki joker muhabbeti ve klibinde bir cok rap muzik menajeri birini gostermeside fena gozdagi
Flowart bi şarkısında şapka takanlara gönderme yaptı. Tabi şapka denince akla ilk gelen isim beta olunca karşılığını aldı :D

• Beğen
vaterfa

vaterfa

Üye
aynen oyle oldu :)

Nevarres

Üye
Sago Rap'te En Ön...