[ROOT] LG Knock Code' u Kendi Telefonunuza Yükleyin Güncelleme [26.07.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

T.serdar

Üye
4.2 kullanabilirsin 4.0 da wifi problemi var Yazmissinda ayni telefonu kullaniyoruz sandim benim 4.0 da hicbir problem yok telefondan saniyede 2 mb dosya bile cekebiliyorum :) telefon galaxy W

T.serdar

Üye
Simdi kurdum knock kode u supermis guzel bir paylasim oldu tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: ghstr

T.serdar

Üye

Nasil olmus

KingDroid

KingDroid

Üye
Ben cizgileri kaldirmistim

• Beğen
Tepkiler: ghstr
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Teşekkürler s4 mini olumlu ama gereksiz buldum sadece çizim yerine birkaç tıklama gerekiyor. Bende baştan g2 kilit açma gibi birsey sandım :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler s4 mini olumlu ama gereksiz buldum sadece çizim yerine birkaç tıklama gerekiyor. Bende baştan g2 kilit açma gibi birsey sandım :)

hocam o özelliği istiyorsanız kernel' in o özelliği destreklemesi gerekli ;)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
avast

avast

Üye
Ben double tap to wake ve knock kode u ayni anda jurayim isterseniz :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Dostum elementalX kursam double tap wake i aktif etsem sonra bunu kursam arkadaslarin dedigi gibi olmazmi :D

@Bahadir_fb nin dediği muhabbet şöyle ekran kapalı iken bu deseni belirleyip tıklatınca otomatik kilit açılıyor senin dediğinden anladığım kadarı ile ilk önce çift tıkla telefonu uyandıracaksın sonra bu kod ile kilidi açacaksın yanlış mıyım ?

avast

avast

Üye
@Bahadir_fb nin dediği muhabbet şöyle ekran kapalı iken bu deseni belirleyip tıklatınca otomatik kilit açılıyor senin dediğinden anladığım kadarı ile ilk önce çift tıkla telefonu uyandıracaksın sonra bu kod ile kilidi açacaksın yanlış mıyım ?
Ha ben knock kode u bilmiyomusum o zaman :D ben double wake le uyandirip code giriliyo saniyodum

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ha ben knock kode u bilmiyomusum o zaman :D ben double wake le uyandirip code giriliyo saniyodum

Knock Code ekran kapalı iken çift tık ile uyandırma ve kilitleme ve ekran kapalı iken belirlediğin tıklama desenini direkt çizerek kilit açma oluyor
konu güncellendi Knock Code uygulamasının kendi çevirim olan Türkçe versiyonu eklendi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
link ucmus

Üst Alt