Navigasyon Alıcam Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyon Alıcam Yardım
herkese selam. 100-200 tl arası sağlam dayanıklı özellikleri iyi bi cihaz arıyorum. navigasyon cihazlarından pek anlamadığım için konu açmış bulunmaktayım. yorum ve grüşlerinizi bekliyorum.

mex1224

Üye
birazdaha koy üzerine girilmiyecek sokaklara sokmasın dolaştırmasın yakıt ve zaman tasarufu sağlasın uyduyuda çabuk bulsun v.s... işte bufarklardan dolayı artmakta navilerin fiyatları
şöyle özetlersem navide sadece ve sadece navigasyon olsun bundan kastım yok medya çalarmış yok transmetermiş v.s.. umarım yardımım dokunmuştur tır şöförü olarak görüşüm ayrıca marka takıntısıda yapma yukardaki özeliikleri barındıran tanınmış bir markaya yönelmende en ideali
benim kullandıgım navi dezl 560

ErenMSC

Üye
Mobil cihazlardaki navigasyon iş görmez mi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
aselsanın var 140 tl idi yanılmıyorsam yorumlar çok olumlu hepsiburada sitesinde ömür boyu güncelleme desteği veriyor ayrıca türkçe. Ona bakabilirsin ben bile almayı düşündüm ama arada lazım oluyor o da telefondan kullanıyorum zaten

mex1224

Üye
yerel üretim ayrıca askeriye onlarca telsiz vb. ürünler üretiyor lakin piyasada hiç duymadım fiyat/performas olarak alınabilir sanıyorum

cangul14

Üye

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Benim tavsiyem 7inc veya 8inc bir tablet al. Forumda bulunan üç dört navigasyon prosunu yükle(sygic, igo, here, yandex..) en çok sevdiğini navigasyonu kullan diğerleri de alternatif olarak kalsın. Navigasyon tavsiyem budur. Proğram olarak da şimdi here uygulaması çok hoşuma gitti tavsiye ederim.
İyi yolculuklar..

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Tomtom'dan sasma.

Üst Alt