Moto G Onerirmisini...

Sponsorlu Bağlantılar

???

• Iyi

Kullanılan: 6 60.0%
  • Orta

Kullanılan: 3 30.0%
  • kotu

Kullanılan: 1 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Moto G Onerirmisini...

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Guzel tlfon evt

heathrow

heathrow

Üye
Bu forumda herkes öneriyor bu telefonu.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kişiye göre değişir, bu telefonun özellikleri seni karşılıyorsa alırsın, karşılamıyorsa incelemelere karşılaştırmalara bakarsın fikir edinirsin, yinede almadan önce ele alıp incelenebilir

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
sadece kamerası kötü onun haricinde iyi :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Kıyasladığın cihaza bağlı. Mesela bir iphone yada bir lumiayayla kıyaslarsan tabiki kötü :)
Ama fiyata bağlı bence yeterde artar bile.
700 tl ye ıphone bul onla karşılaştırırsın :D biz burda paraya göre konuşuyoruz :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
yorum veya ankete katılan herkese tesekkurler

maskedboy

maskedboy

Üye
ben hb den moto g almıştım 1 hafta kullandım iade ettim neden diye sorarsan asus zenfone 5 alırım diye iade ettim sonra vazgeçtim lg g2 aldım :D moto g tasarım olarak aslında güzel ama eksileri var kamerası 5 mp ve bu zamana göre çok kötü ekranı 4.5 ve çok kaliteli bir ıps ekran ama bana göre çok kçük çünkü sana tuşlar yer kaplıyor yani sana 4.3 ekran kalıyor moto g nin güncelleme dışında başka artısı yok bence zenfone 5 al

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
ben hb den moto g almıştım 1 hafta kullandım iade ettim neden diye sorarsan asus zenfone 5 alırım diye iade ettim sonra vazgeçtim lg g2 aldım :D moto g tasarım olarak aslında güzel ama eksileri var kamerası 5 mp ve bu zamana göre çok kötü ekranı 4.5 ve çok kaliteli bir ıps ekran ama bana göre çok kçük çünkü sana tuşlar yer kaplıyor yani sana 4.3 ekran kalıyor moto g nin güncelleme dışında başka artısı yok bence zenfone 5 al
kamere cok kullanan bi insan deillin cok buyuk ekranda sewen birisi deilim yani asus arastirdim 2ay kullanim omru ve dayaniksiz oldugunu gordum
kamere cok kullanan bi insan deillin cok buyuk ekranda sewen birisi deilim yani asus arastirdim 2ay kullanim omru ve dayaniksiz oldugunu gordum

maskedboy

maskedboy

Üye
O zaman moto g rahatlıkla alabilirsin guzel telefon ve renkli kapakları var hoş duruyor

Üst Alt