s4 telefon hafizasina kayit olmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

ibrapd

Üye
    Konu Sahibi
s4 telefon hafizasina kayit olmuyor
Telefonum s4 9505 rootlu. fabrika ayarina alip resetledim. simdi telefon hafizasina hicbirsey kaydedilmiyor. kendi dosya tarayicisi kopyala yapistir yapiyor ama es file explorer olsun whatsapp olsun telefona hicbirsey kaydedemiyor (sd karta degil). Anladigim kadariyla ucuncu parti uygulamalarina yazma izni verilmiyor. Nasil duzeltebilirim bu sorunu?

Whatsapptan resim falan gonderilmiyor. Telefon hafizasina veri kaydetmek zorunda olan hicbir programi kullanamiyorum. Sorun roottansa nasil kaldirabilirim root olayini?

Son düzenleme:

heathrow

heathrow

Üye
Root kaldırmak istiyorsanız SuperSU uygulaması seçeneklerde unroot seçeneği var. Unroot işlemi root'u kaldırır.

ibrapd

Üye
    Konu Sahibi
Ona basiyorum bekliyor uzun bi sure. kaliyor oyle yani.
kaldiriliyor lutfen bekleyin diyor belki on dakikadir boyle. bi yandan da knoxla ilgili biseyler yaziyor

yukaridaki sorunun rootla ilgili oldugunu mu dusunuyorsunuz siz de?

heathrow

heathrow

Üye
Ona basiyorum bekliyor uzun bi sure. kaliyor oyle yani.
kaldiriliyor lutfen bekleyin diyor belki on dakikadir boyle. bi yandan da knoxla ilgili biseyler yaziyor

yukaridaki sorunun rootla ilgili oldugunu mu dusunuyorsunuz siz de?
Odin ile stock rom yükleyin. Hem root kalkar, hem de hafıza sorununa faydası olabilir.

ibrapd

Üye
    Konu Sahibi
Detayli anlatim var mi? ilk defa deneyecem. odin var suan elimde de stock rom nereden bulacam? pasaportla actirdim bi de imei icin zarari olur mu stock romun

heathrow

heathrow

Üye
Detayli anlatim var mi? ilk defa deneyecem. odin var suan elimde de stock rom nereden bulacam? pasaportla actirdim bi de imei icin zarari olur mu stock romun
1.) Odin indir
2.) Samsung Kies indir bilgisayara kur.
3.) Sammobile.com sitesine gir. Kayıt ol. Son güncel yazılımı indir.
4.) Telefonu download modda aç
5.) Odin i aç ve yükleyeceğin yazılımı seç
6.) Kablo ile telefonu bilgisayara bağla
7.) Yazılımı yani romu yükle başlat

bu şekilde

pasaport kayıtlı ise cihaza hiçbişi olmaz

stock rom demek orjinal resmi rom demek

ibrapd

Üye
    Konu Sahibi
Tamam tesekkur ediyorum. Son care bu kaldi. Herseyi denedim hala yok. Sanki butun s4 sahiplerinin icinde bi beni buldu bu olay. Samsunga ait olmayan hicbir program telefon bellegini kullanamiyor.

heathrow

heathrow

Üye
Tamam tesekkur ediyorum. Son care bu kaldi. Herseyi denedim hala yok. Sanki butun s4 sahiplerinin icinde bi beni buldu bu olay. Samsunga ait olmayan hicbir program telefon bellegini kullanamiyor.
Rica ederim insallah faydasını görürsün.

ibrapd

Üye
    Konu Sahibi
Faydasini gordum. Romu yuklemeyi basardim ve sorunun duzeldigini gordum. Tesekkur ederim heathrow :) Hem de cok cok cokk :)

heathrow

heathrow

Üye

Üst Alt