İnsanlar neden ayfon alır ? işte cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İyide jailbreak ile zaten soldaki her şeyi yapabiliyorsun. Arayüz de dahil buna. Aşırı fark yaratamazsın tabi arayüzde fakat iPhone'un klasik arayüzü bile piyasaki en iyisi bence. Sade ve şık.
Sadelik önemlidir benim için bu yüzden zaten arayüz yarışmasında sade olan arkadaşa verdim. Tek ben öyle düşünmemiş olacağım ki arkadaş 1.oldu. iphone bir anne gibi. Evi dağıtmanı ve evi görecek misafirlere onu utandırmanı istemiyor. Anneye karşı çıkılmaz :D en fazla efekt eklebiliriz o da gayet yeter.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve -Börteçine-

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Mert bana ayfon alsana hiç ayfonum olmadı benim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ozan'a söyleyelim. Çalışanları olarak bize iphone göndersin. SMS+internet+dakika paketi bulunan fatura ile ayda toplam 150 lira ödüyorum iphone için

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Symbianı kullanırken cfw yap telefonu kişileştir falan baya uğraşıp vakit ayırıyordum artık sıkılmıştım bu Yüzden Android bir telefon almak istemedim ve stabil bir sistem olsun istedim. Tasarım olarakta 5s ciddi anlamda Hoşuma Gittiği için tercihim bu yönde oldu katiyen hava atmak için almadım o Yüzden alanlarada gıcık oluyorum :zzz:

0MG90

0MG90

Üye
İnsnalar ? :hmmm

szqn55

szqn55

Üye
android de her hafta en az 1 sorun çıkması zorunda :D

ByKatre

ByKatre

Üye
Dostlar Apple Çinde Güvensiz Ilan Edildi. Kapalı Kaynak Her Zaman Sıkıntı Bilgileriniz Fotoğraflarınız Nereye Gidiyor Belli Değil. Açık Kod Tavsiyem Her Zaman

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:aha:

ismail

ismail

Üye
İyide jailbreak ile zaten soldaki her şeyi yapabiliyorsun. Arayüz de dahil buna. Aşırı fark yaratamazsın tabi arayüzde fakat iPhone'un klasik arayüzü bile piyasaki en iyisi bence. Sade ve şık.
Sadelik önemlidir benim için bu yüzden zaten arayüz yarışmasında sade olan arkadaşa verdim. Tek ben öyle düşünmemiş olacağım ki arkadaş 1.oldu. iphone bir anne gibi. Evi dağıtmanı ve evi görecek misafirlere onu utandırmanı istemiyor. Anneye karşı çıkılmaz :D en fazla efekt eklebiliriz o da gayet yeter.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
icloudda görümce :D

The Pierre

The Pierre

Üye
İnsnalar bu nedenle alıyorsa insanlar neden alıyor

The Shadow

The Shadow

Üye
:hmmm

İhtiyar007

İhtiyar007