Yardım haberler yeni virüsü

Sponsorlu Bağlantılar

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
haberler yeni virüsü
arkadaşlar laptopumdan her internete girmemde haberleryeni.com diye bir siteye yönlendiriyor.çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin :(

sempaticafe

Üye
combofix ve adwcleaner ile tarak

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Öncelikle kullandığın tarayıcının uzantılarına bak uzantı olarak eklenmiş bi reklam olabilir. Eğer varsa kaldır olmazsa program ekle kaldıra bak toolbar tarzında birşey var mı ya ona benzeyen bir isim falan yapımcısı belli olmayan kullanmadığın gereksiz olduğuna inandığın şeyleri kaldır. Advanced system care indir giriş sayfanı seç giriş sayfası koruyucuyu etkinleştir virüs programın ile tarama yap. Bunlar illaki çare olur

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
inşaalah deniyecegim.sorunum çüzülürse yazacağım.tşkr ederim

Emrgncy

Emrgncy

Üye
virüs taraması yaptır, muhtemelen düzelecektir.. Birde su Ask toolbar zımbırtısı varsa ondan da olur..

achambo

achambo

Üye
adwcleaner süpürür:oke:

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
adwcleaner bulamadı arkadaşlar:(hala oluyor buraya bile mesajı zor yazıyorum

Emrgncy

Emrgncy

Üye
uzantılara baktın mı?

birde hangi tarayıcıyı kullanıyorsun, farklı tarayıcılar ile dene...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çare format

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
crome dada aynı uzantıda bir şey yok normal

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Youruninstaller, Revouninstaller yükle, aç, gelen ekranda büyük ihtimalle kurulmuş program olarak çıkacaktır onu kaldır, yinede olmuyorsa Regedit kaydına girmiştir büyük ihtimal, sistem geri yükleme yapın, bu hatanın olmadığı bir güne dönmeye çalışın, o da olmazsa bas formatı gitsin :ehe

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
Advanced system care sanırım işimi gördü Allah razı olsun :)

yahweh

Üye
Aynı problem bende de var. Yalnız masa üstü pc de bu problem yok. Sadece telefonumda var. Geçmişi sil diyorum ama yine de yönlendiriyor. Önce twitter'daki linklerde bu siteye yönlendiriyordu. Sonra bazı haber sitelerinde bunu yapmaya başladı. Sorunu bende çözemedim.Aynı problem bende de var. Yalnız masa üstü pc de bu problem yok. Sadece telefonumda var. Geçmişi sil diyorum ama yine de yönlendiriyor. Önce twitter'daki linklerde bu siteye yönlendiriyordu. Sonra bazı haber sitelerinde bunu yapmaya başladı. Sorunu bende çözemedim.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
toolbar eklentileri filan varsa kaldırın chrome da kaldırın dosyalarını silin sonra geri kurun temizlenir

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
    Konu Sahibi
Aynı problem bende de var. Yalnız masa üstü pc de bu problem yok. Sadece telefonumda var. Geçmişi sil diyorum ama yine de yönlendiriyor. Önce twitter'daki linklerde bu siteye yönlendiriyordu. Sonra bazı haber sitelerinde bunu yapmaya başladı. Sorunu bende çözemedim.Aynı problem bende de var. Yalnız masa üstü pc de bu problem yok. Sadece telefonumda var. Geçmişi sil diyorum ama yine de yönlendiriyor. Önce twitter'daki linklerde bu siteye yönlendiriyordu. Sonra bazı haber sitelerinde bunu yapmaya başladı. Sorunu bende çözemedim.

telefon içinde Advanced system care var bir onu deneyin tabi teliniz androidse