Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

talipburak

Üye
Dün clanda 24. Sıradaydım bugün 12 baya taç kastım nickim viralgunslingerArkadaşlar bende 3 hero açık britons ırkının 2 herosu bide başka Bi ırkın herosu var 3 hero daha açabiliyorum başka ırklarınkini sizce hangisini açmalıyım ben britons ırkının ilk herosunu kullanıyorum garip bi özelliği var

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bayraklar ne işe yarıyor?

pissed26

pissed26

Üye
2.sıra özel kahramanımı açtım 740 damage gücü ve alan skili vat etrafta ne kadar düşman asker varsa fil ayağını yere basınca hepsi pert oluyor çok hoşuma gitti :D

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
ben klan da değilim 260 tacım var maxicep Türkiye dolu başka bir klan var mı girebileceğim

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
oyuna girilmiyor :(

burakcan42

Üye
arkadaşlar yolu kaleye bağlamak ne işe yarıyor

burakcan42

Üye
hadi ya iyiymiş :)

emz

emz

Üye
Abi aştım kendimi :D @Sensation köye bir ziyarete gel de bizim kral sana bir çay, kahve ikram etsin. Bir bak benim köye. :ehe. Kendimce bayağı kastım ama olmuş mu emin olamadım. Benim yapabileceğim bu dar vakitte en iyi buydu. Olmuşsa ellemeyeyim. Nadir giriyorum zaten. Çok bakamıyorum ama kasıyorum girince. Fikirlerini merak ettim. Zayıf noktaları söylersen onlara yoğunlaşayım ;)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Abi aştım kendimi :D @Sensation köye bir ziyarete gel de bizim kral sana bir çay, kahve ikram etsin. Bir bak benim köye. :ehe. Kendimce bayağı kastım ama olmuş mu emin olamadım. Benim yapabileceğim bu dar vakitte en iyi buydu. Olmuşsa ellemeyeyim. Nadir giriyorum zaten. Çok bakamıyorum ama kasıyorum girince. Fikirlerini merak ettim. Zayıf noktaları söylersen onlara yoğunlaşayım ;)
Gayet iyi. Sanki benimkine mi benzettim az ne :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
Gayet iyi. Sanki benimkine mi benzettim az ne :kıskıs:

Bunlar tamamen uyduma hikayeler :ehe
Şaka bir yana tamamen ben yaptım ya. Kimseye bakmadım gerçekten. Hatta bir arkadaşta vardı yanımda. Ben bu plana gelene kadar 4 kere binaların yerini değiştirdim :ehe. Ama seninkine bir uğrayayım. Belki daha iyidir:D Ama bana tek atan biri çıktı sabah çok sinirim bozuldu. Bir gireyim de savaş yapayım bari :ehe

• Beğen
Tepkiler: Sensation
emz

emz

Üye
Şimdi baktım da evet çakma gibi yapmışım :ehe. Ama yapacak bir şey yok. En iyi savunma. @Sensation sen o halinle saldırı yiyor musun veya kaybediyor musun? Ben girdim çıktım görünce yani o derece :D.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Şimdi baktım da evet çakma gibi yapmışım :ehe. Ama yapacak bir şey yok. En iyi savunma. @Sensation sen o halinle saldırı yiyor musun veya kaybediyor musun? Ben girdim çıktım görünce yani o derece :D.
Bu aralar çok değil. Daha 3 yıldız yapan olamadı bu hali ile. Ama yapsalar 50 taç filan gidecek :( Günlük 2-3 saldırı alıyorum.

• Beğen
Tepkiler: emz
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Bir yorumunuzu da ben beklerim arkadaşlar :) nick:Sabanspor

pissed26

pissed26

Üye
bu bize saldırana intikam olma olayını öğrettiğiniz iyi oldu intikam duygusuyla yanıp tutuşuyorum saldıranlara :D

• Beğen
Tepkiler: Sensation

talipburak

Üye
Herkes nick ini yazarsa bizlerde fikir alabiliriz eski sayfalara bakamadım oralarda varsa kusura bakmayın benm nick viralgunslinger

emz

emz

Üye
Arkadaşlar intikam tuşuna basınca direkt saldırıya başlıyor mu? Yoksa biraz süre verip inceletiyor mu? Alamayacağım adama boşuna dalmayayım.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar intikam tuşuna basınca direkt saldırıya başlıyor mu? Yoksa biraz süre verip inceletiyor mu? Alamayacağım adama boşuna dalmayayım.
zaman veriyor sıkıntı yok :)

Üst Alt