General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
YA MK BENDE MY PHONE SEÇENEĞİ YOK HERŞEYİ YAPTIM AMA MY PHONE SEÇENEĞİ YOK SONRA EN SON Kİ O İNGİLİZCE Bİ SEÇENEK VARDI ODA YOK MK SİKERİM BÖLE İŞİ ŞANS ESERİ ÇIKMIŞTI ZATEN AYARLAR SEÇENEĞİ YARDIM EDİNMY PHONE VE Uninstal stock apps SEÇENEKLERİ YOQ ÇIKMADI BEN TABLET Bİ BOKA YARAMIYO SATIP YERİNE TELOFON ALSAM CEZASI OLURMU YARDIM EDİN Uninstal stock apps VE MY PHONE SEÇENEĞİ ÇIKMIYOOOOOOOOOOOO :(
Ban yeme zamanın geldi galiba

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
aynı sorunu ben de yaşadım eğer bir konunun tüm sayfalarını dikkatlice ilk sayfadan son sayfadaki yoruma kadar okursanız bazılarınızın soruları daha önce bir kaç kere bile cevaplanmış tekrar tekrar konuyu okumadan yorum yazmayın lütfen!
genel sorunlardan biri mobogenie nin 3.0.5 inde (son sürüm indirmeye kalksanız son versiyon olar 3.0.5 falan indiriyor )
2.2.4 ve ya 2.2.6 yı indirin ve 3.0.5 i sildikten sonra yeniden başlatın virüs programınızı devre dışı bırakın ve önceden indirdiğimiz mobogenie 2.2.6'yı kuralım(eğer 2.2.4'ü indirmişsek onu kullanın) açalım ve açılınca cihaza bağlanın ve one click rootla rootladıktan sonra unistall stock app dan eğer yeni verildiyse konudaki uygulamaları eğer geçen sene verilmişse "mdm mdm mesajlar gpstest mptp eba sso" uygulamalarını tek tek silin (toplu silme crach veriyor genelde) ve tableti yeniden başlatın direk size dil ekranında karşılıyor ve tableti sınırlama olmadan kullana biliyorsunuz (tek istisna dnset gibi bir dns ve ya vpn değiştirici kullanamk zorundasınız benim tavsiye DNSet i kurun ve otomatik başladığında devreye gir seçeneğini aktif edin ve güle güle kullanın daha sonrasında mogogenie i silip virüs programınızı devreye alıp küçük bir virüs taraması yapabilirsiniz :oke:

ve lütfen :maxicep: forum kurallarına uyalım ve küfür ve hakaret içeren çirkin yorumlar atmayalım :nono:

55EnGizli

Üye
root tan sonra tablette oyun vs silinirmi

romcu123

romcu123

Üye
battal bu mobenginedeki my phone secenegini bulamadım acil yardım

ilhampenisi

Üye
Admin kardeş her adımı yaptım ayarlara kadar geldim hata ayıklamayı açtım dediğin programıda yükledim hata verdiiki gündür uğraşıyorum şimdi yarım saattir program yüklüyo bi el at babalara gelmiş durumdayım

byiqqo61

byiqqo61

Üye
hocam bütün adımları yapıyorum ama mobogenie den bağlayıp root yapınca başarılı diyor fakat uninstall app kısmı gelmiyor . yardım edin nasıl yapabilirim bunu ?

Rainesto

Rainesto

Üye
şarj %15 in altında general mobile yazısı gelince sol alta basıyorum ayarlar gelmiyor sıfırladım aktivasyon bilgilerimide bilmiyorum acil yardım lazımMobogenie 3.1.0_10005 sürümünde uygulamaları kaldıramıyorum root attım

Toygenç

Üye
Eski bir sürüm kullan
şarj %15 in altında general mobile yazısı gelince sol alta basıyorum ayarlar gelmiyor sıfırladım aktivasyon bilgilerimide bilmiyorum acil yardım lazımMobogenie 3.1.0_10005 sürümünde uygulamaları kaldıramıyorum root attım
20 keremi ne denedim ben tam yerini bul önce bakacağım yerin sonra sesle birlikte bas yoksa olmıyor

Rainesto

Rainesto

Üye
Neyse hallettim :tşk: Yararlı konu

CaNti Alios

Üye
ya myapmayın ya bnim tablt kernel bütünü bozuldu falan filan diyo tıklıyom sonrada aktivasyon yapılmıyor falan diyor servise gitmedn düzele bilirmi adminler cewap werin lütfen

klavyeci

klavyeci

Üye
Peki bu ayarlar kısmı dediğiniz şey Pil kullanımı butonu mu ?

klavyeci

klavyeci

Üye
Hayır yani kapanıyor derken Activasyon öncesi gelen ekrana geçiyor.Bu sefer işlemi tekrar etmek gerekiyor.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Hayır yani kapanıyor derken Activasyon öncesi gelen ekrana geçiyor.Bu sefer işlemi tekrar etmek gerekiyor.
o ekranda olmasına rağmen ylnede olması lazım sonuçta "usb data ayıklamayı" açtıysan

Üst Alt