İpucu Windows 10 Teknik Önizleme Kurulum Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

ErenMSC

Üye
Şu aşağı inen efektleri 10 yıl sonra değiştiler :D

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü

ErSin9006

Üye
sonunda kurulum tamamlandı :D sanırım bilgisayarda metro arayüz tutmamış ve buna rağmen metroyu bir yere sıkıştırmışlar :D stabil kararlı duruyor şuan tek sorunum dil ve aşağı kayan çubuğun dokunmamla sayfanın sonuna düşmesi :box

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
İnceleme videosunu dün çekemedim arkadaşlar, çünkü nezle olduğum icin sesim kötü çıktı. Bugün biraz daha iyiyim, videoyu çektim ve renderda şu an.

ErenMSC

Üye
Upload ne zaman biter ? :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Upload çabuk biter ama render 1.5 saatte falan olur. Bir de amatör oldu kusura bakmayın, profesyonel anlamda çektigim ilk video :D

ErenMSC

Üye
video işi noldu ? :ehe @Bilişim Profesörü

ByKatre

ByKatre

Üye
Bende Denerim Bunu Okula Gidince Evde Internet Yk şu an ubuntu da kullanıyorum ama dual boot a sıkıntı vermez değil mi update :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Benimki çöplük olduğundan her türlü risk alırım :)
aynı ben :ehe bende indirip kurucam bu akşam isoyu indiriyorumkurdum az önce ekran kartını yüklemeye çalıştım ati x1550 driver tanıtayım derken sistem çöktü yeniden başlattı :ehe ilk hatayım ilk driverdan buldum hemen
Upload çabuk biter ama render 1.5 saatte falan olur. Bir de amatör oldu kusura bakmayın, profesyonel anlamda çektigim ilk video :D
kardeş videounu izledim güzel olmuş tebrikler. ancak senin ekran 16*9(1920*1080, 1344*768) ekran. mağazada o yüzden sorun çıkarıyor. benim ekranım 3*4(1280*1024) bende normal ekranda da fare yukarı aşağı ile sağ sol oynamaya devam ediyor ;)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
aynı ben :ehe bende indirip kurucam bu akşam isoyu indiriyorumkurdum az önce ekran kartını yüklemeye çalıştım ati x1550 driver tanıtayım derken sistem çöktü yeniden başlattı :ehe ilk hatayım ilk driverdan buldum hemen
kardeş videounu izledim güzel olmuş tebrikler. ancak senin ekran 16*9(1920*1080, 1344*768) ekran. mağazada o yüzden sorun çıkarıyor. benim ekranım 3*4(1280*1024) bende normal ekranda da fare yukarı aşağı ile sağ sol oynamaya devam ediyor ;)
Aslında benim ekranım da 1280x1024 ama bir yolunu bulup windows 7 driverını 10a yükleyebildim :D O yüzden şu anda ekranım 1280x768 ;)

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
benim ekran kartına yemedi :ah
Sistemin ekran kartını destekliyorken Driver Genius programıyla tüm driverlarını yedekle. Ardından yeni sistemini kurduktan sonra o yedeği açarsan driverını sorgusuz sualsiz destekliyor :oke:
Böylece windows 10 a kadar desteklenen bir driver paketin olacak :D

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Sistemin ekran kartını destekliyorken Driver Genius programıyla tüm driverlarını yedekle. Ardından yeni sistemini kurduktan sonra o yedeği açarsan driverını sorgusuz sualsiz destekliyor :oke:
Böylece windows 10 a kadar desteklenen bir driver paketin olacak :D
driver dosyalarım var zaten. aygıt yöneticisinden yükleyince 10da hata verdi. 8.1de sorunsuz çalışıyo

ama bilgi için yinede saol

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü

ErSin9006

Üye
türkçe dil desteği ne zaman gelcek acaba :))Yaklaşık yarım saattir bir yükleme yapıyor bilgisayar umarım sonu iyi olur genel bir güncelleme sanırım

Son düzenleme:
exp_l0it

exp_l0it

Üye
türkçe dil desteği ne zaman gelcek acaba :))Yaklaşık yarım saattir bir yükleme yapıyor bilgisayar umarım sonu iyi olur genel bir güncelleme sanırım

ErSin9006

Üye
düzeldi fakat hiç bişey değişmedi bi çok yükleme yaptı hatta siyah ekran açılış ekranında yarımsaatten fazla yükleme yaptı fakat bişey değişmedi anlamadım neydi :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
düzeldi fakat hiç bişey değişmedi bi çok yükleme yaptı hatta siyah ekran açılış ekranında yarımsaatten fazla yükleme yaptı fakat bişey değişmedi anlamadım neydi :)
Bence artık windows 8 ya da windows 7 ye dönün, dediğimiz gibi bu teknik önizleme olduğundan hataları olacaktır elbette :oke:

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
bu bildiğimiz format gibi mi oluyo dosyalar siliniyo mu

Üst Alt