LG G3 Telefon Kapandı Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Telefon Kapandı Açılmıyor
Merhaba arkadaşlar LG G3 aldım 16 gb telefonu ilk hafta kullandıgımda hiçbir sıkıntı yoktu telefon bi gün cebimdeyken kapandı ve şu an telefonum hiçbir şekilde açılmıyor . Açma Tuşuna bastım olmadı. Hard format için orta tuşa alt tuşa basılı tuttum lg logosu bile çıkmıyor. Ayrıca telefonu şarja taktım belki telefon bataryası bitmiştir diye şarj da olmuyor. Şarj aleti bozuktur diye alternatif şarj aleti denedim yine olmadı. Bir tek bataryayı farklı bir yerde şarja takmadım aceba diyorum sorun bataryada mı yoksa telefonun genelinde böyle bi problem mi var . Tüm güncellemelerini de yapmıştım. Garantiye göndermeli miyim ? Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum..

Arkadaşlar teknik servisi eğer Avea'dan ya da benzeri kurumlardan alıyorsanız. Size sunacakları teknik servis olmadığı gibi işlem sürecinizi uzatıyorlarmış. Yapmanız gereken telefonunuzu herhangi bir kutuya garanti belgesi ve faturasıyla birlikte koyarak Yurtici Kargodan "Teleservis İstanbul"a karşı ödemeli göndermenizdir. Bu şekilde telefonunuzun hem tamir süreci kısalıyor hem de telefonunuzun nerede olduğunu yurtici kargo takip koduyla internetten ya da telefonunuzdan takip edebiliyorsnuzu.

Son düzenleme:

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Aldığınız yere götürün ve ''kendi kendine kapandı'' diyin. İade isteyin.

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
Adanadan almıştım Avea bayiinden ama şu an G.Antepteym ve burada okuyorum .Telefona ihtiyacım var ve alternatif telefonum da yok. Buradaki avea bayileri yardımcı olur mu ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bi' görünmekte fayda var.

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
Benle aynı problemi yaşayan bence onlarca kişi vardır çünkü bi telefon durduk yerde kapanmaz diye düşünüyorum ki bu konuda android güncelleştirmelerinden kaynaklanan bi sorun olabilecegi kanaatindeyim umarım bna yardımcı olurlar . Çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz icin .

Sucrofe

Sucrofe

Üye
:rica:

tau

Üye
Valla kardeş aldığın yer felan hikaye almıyolar ben en son çare tüketici hakem heyetine götürdüm dilekçemi verdim bekliyoruz bakalım.bela aldık başımıza :(

furkankaya559758

Üye
Benle aynı problemi yaşayan bence onlarca kişi vardır çünkü bi telefon durduk yerde kapanmaz diye düşünüyorum ki bu konuda android güncelleştirmelerinden kaynaklanan bi sorun olabilecegi kanaatindeyim umarım bna yardımcı olurlar . Çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz icin .
Bence kargo ile teknik servise yolla. Avea gönderene kadar çok zaman geçer. Zaten Avea'dakilerin yapacağı fazla bir şey yok.

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kargoyla maltepe istanbul şubesi teleservis 'e gönderdim telefonumu teknik olarak yardımcı olacaklarını umarak ama sikayetimvar a yazacağım az sonra. Hem telefonu yapmadıklarını hem de telefonu geri gönderip gönderme bedelini benden alacaklarını bildiriyorlar. Ulan kardeşim şaka mısınız lan siz! Ben size telefonumu gönderiyorum teknik servisinizi soruyorum aveaya beni size yönlendiriyorlar tutmuşsunuz şmdi de bana yok efendim biz yapamıyoruz . Neyi yapıyorsunuz lg teknik servisi degilseniz niye bu telefon oraya gitti ? Maşallah diyorum başka lafım yok.

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Iadeyi aldigi yer degil garanti saglayan servisi saglar
Arkadaşlar kargoyla maltepe istanbul şubesi teleservis 'e gönderdim telefonumu teknik olarak yardımcı olacaklarını umarak ama sikayetimvar a yazacağım az sonra. Hem telefonu yapmadıklarını hem de telefonu geri gönderip gönderme bedelini benden alacaklarını bildiriyorlar. Ulan kardeşim şaka mısınız lan siz! Ben size telefonumu gönderiyorum teknik servisinizi soruyorum aveaya beni size yönlendiriyorlar tutmuşsunuz şmdi de bana yok efendim biz yapamıyoruz . Neyi yapıyorsunuz lg teknik servisi degilseniz niye bu telefon oraya gitti ? Maşallah diyorum başka lafım yok.
Lg vintek istanbula gonder lg kendi servisini kendi sagliyor digerleri ile alakasi yok

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
Iadeyi aldigi yer degil garanti saglayan servisi saglar
Lg vintek istanbula gonder lg kendi servisini kendi sagliyor digerleri ile alakasi yok
LG vintek istanbul bu işi çözebilecek mi peki ? Telefon kapandı açılmıyor sadece nedir bu çektigim yahu ? Tüketici Hakları Mahkemesine mi başvurayım anlamadım ki ?

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Vintek cozer tuketiciye hemen basvuramazsin

tau

Üye
LG vintek istanbul bu işi çözebilecek mi peki ? Telefon kapandı açılmıyor sadece nedir bu çektigim yahu ? Tüketici Hakları Mahkemesine mi başvurayım anlamadım ki ?
Vintek de dahil lg servis olayında adamı katil etme konusunda number one yani sattığı malın arkasında duramayan bir firma lg

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar vallahi naptım ettim olayı çözdüm. Bayağı bi uğraştırdı ama vintek felan değil LG teknik servisini yerelleştirmiş ve her şehirde bir tane elektronik firması teknik servis olarak göre yapıyor. Telefonumu götürdüm iletişime geçtim 10-20 iş günü içerisinde yeni telefon göndereceklermiş. Ayrıca 444 6543 ü arayıp bulunduğunuz bölgedeki teknik servisi öğrenip oraya gidiyorsunuz. Gittim ve olayı çözdüm gibi telefon gelince de inanacam :D Henüz net değil bekliyorum :)

tau

Üye
Umarım çözerler ama bence bir işe yaramaz lg teknik servisleri.

black80

black80

Üye
    Konu Sahibi
Tel geldi ve süper yeni telefon göndermişler :) Umarım sizin de sorunlarınız olduğunda yeni telefon yollarlar :)

hsenx

hsenx

Üye
Günaydın

lg flash tool ile 10n atmak isterken bu hatayı alıyorum ne yapabilirim?
konunada yazdım ama sılmıssın yardımcı olabılırmısın
kdz yuklerken tlf caktı recovery olarak acmak ıstedıgımde otomatık download moda atıyor lg flash tool da baglantı kuramıyor