İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

furkankaya559758

Üye
Transformers Kayıp Çağ'ı izledim. Eski filmler daha güzeldi bence. Ben beğenmedim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
çin ekspresi

Hint filmlerinin sıkıntısı olan fazla abartı bunda da vardı. Sıkıcı bir filmdi.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
para avcısı (2013)

güzel bir leonardo dicaprio filmi

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yahşi batı - güzeldi :D

ismail

ismail

Üye
Kayıp Çocuklar Şehri (1995)

Bence güzel bir filmdi ancak insanı az sıkabiliyor. Fantastik tarzda bir film olmasından ötürü beni sıkmadı. Başrol sayabilceğimiz kızın kesinlikle oyuncu olması gerekirdi diye düşündüm ama olmamış malesef :( Filmi izlemenizi tavsiye ederim :)

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ucuz Roman (1994) - Tam bir kara mizah. Kanımca tarantinonun en iyi filmi.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, minoo ve skynet

skynet

Üye

Güzeldi

• Beğen
ismail

ismail

Üye
edge of tomorrow 2014 gayet güzel filmdi sevdim açıkçası :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
The Exorcist (1973) - Klasik şeytan çıkartma filmlerinin öncüsü kabul edilen bir film. Yılına göre gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca finali normal şeytan filmlerinden daha farklı bir şekilde oluveriyor. Tavsiye ederim.

skynet

Üye

Serinin en iyisi 8.5/10

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Doom (2005). Güzeldi. Yaratık filmlerini severim zaten bu da hoşuma gitti. Özellikle sonlara doğru olan fps sahnesi çok güzel. Tavsiye ederim.

ismail

ismail

Üye
Justin And The Knights Of Valour Dual 2013 aman aman bi animasyon değil. boş zamanda izlenebilir beklenti olmamalı

0MG90

0MG90

Üye
22 Jump Street
İlk filme göre baya komikti :D Bazı saçma yerler vardı ama baya bi güldüm, yüzüm kızardı hatta gülmekten. Mutlaka devam etmeli bu film, kesinlikle izleyin :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Çekirdek (The Core). Güzeldi

ismail

ismail

Üye
the croods 2013 izlediğim en iyi animasyonlardan biriydi. konu bulup 2.sini çekmelerini isterdim

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Zamana karşı (2011). Konsept çok harika , özgün bir senaryo , iyi oyunculuklar , kısaca başarılı buldum.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve ahmetuzumlu

ahmetuzumlu

Üye
İkinci kere Ghajini-Aamir Khan filmini izledim. Senaryo hem aksiyonlu hem duygusal. 10 üzerinden 9 veriyorum:)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, ÇaRşI 2387 ve Enpatsu Shakugan
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Çok iyi bir filmdi. Sırf quicksilverin mutfak sahnesi için bile izlenir, o sırada çalan şarkı bu kadar mı uyumlu olur :) Bu arada o şarkıyı bilen var mı ben bulamadım :D
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

En son dün Digitürk'de Godzilla'yı kiraladım ve izledim çekinerek. Çünkü normalde King Kong, Godzilla gibi klişe filmleri hiç sevmem. Yorum spoilerda
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt