Öneri Kies ile stock rom yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
Kies ile stock rom yükleme
Bilgisayarımıza Kies Kuruyoruz Araçlar Üretici Yazılımı Yükseltmesi Ve Başlatma Durumu Getirme Diyoruz...

Telefon Modelini Yazıyoruz Okey Diyoruz S/N Geliyor Bataryanın Arkasındaki S/N yi Yazıyor Ve Okey Diyoruz.

Ok :)

Telefonu Üç Tuş İle Ses Kısma Power Menü Tusu İle Acıyoruz Gelen Ekranda Ses Açmaya Basıp Bilgisayara Bağlıyoruz Ve Ok.

Şimdi Sıra Beklemekte.

I HAVE READ AL OF THE ABOVE İNFORMATİON Yazısın İşaretleyim

Bitti Telefonumuz Android 4.1.2 Olarak Acılacak Orjinal Sürüm :)

Telefoumuza Kurmaya Başladı :)

(RESİMLER BANA AİT DEĞİLDİR)

https://www.maxicep.com/forum/konu/r...ulamalar-guncelleme-tarihi-22-12-2013.861996/

Galaxy S3 Mini i8190 - Android kitkat 4.4.2(cyanogenmod11.0) atma , uygulamalar ve oyunlar.(günçelleme tarihi 21/12/2013)

Öneri - Kies ile stock rom yükleme

Son düzenleme:

kural02

Üye
YUKLEMEYİ BAŞLAT OLMUYOR

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
kardes bendede olmuyordu baska bır bılgısayarda denedım oldu

demirdersim

demirdersim

Üye
kardeş müşteri hizmetlerini aradım böyle bir şey mümkün değil dedi ancak ücret karşılığında servis noktalarımız tarafından orjınal hale getirilir dendi

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
Onların gözü parada ;) ben en az 4 defa değitirdim

demirdersim

demirdersim

Üye
yinede dediğin gibi yaptım ama nafile ben s4 mini kullanıyorum ve telefonum da knox sayacı sıfırlanmadığından güncelleme alamıyorum.ayrıca kardeş istersen güncelle bu sayfayı çünkü artık herşeyi otomatik olarak kies yapıyor yani anlayacağın recovery de kendisi getiriyor telefonuda kendisi açıp başlatıyor batarya numarası filanda istemiyor sen sadece ileri diyorsun gerisi onda

Son düzenleme:
hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
vaktim nerdeyse ıc yok bı ara guncellerım

Üst Alt