Türkiye Heroes of Order And Chaos Teşkilatı

Sponsorlu Bağlantılar

Troth

Üye
windows phoneda oynuyorum android teşkilatına girebilir miyim?
hayır serverlar farklıŞöyle bir up çekeyim başlığa! Teşkilat olarak aktif durumdayız usta oyuncuları ve usta olmak isteyenleri teşkilatımıza bekleriz :oke:

Nirvana92

Nirvana92

Üye
merhaba arkadaşlar windows phoneda oynıyıp teşkilat arayan varsa teşkilat kısmına
MODA
yazarak teşkilatıma katılabilir. teşkilat etkinliklerine katılmayı planlıyorum lvl yettikce teşkilat skillerini açıyorum. nickim : rhapsody99

Başvurmak isteyen adayların TC vatandaşı olmaları zorunludur.

Son düzenleme:

icedevil

Üye
IOS platformunda sağlam türk guildi yokmu yav :( lvl 30 oldum halen guildde yanlızım. Ah şu ruslar...

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bu teşkilat etkinligine nasıl katılınıyo bilen var mı kaç gün sürüyo yinede sıralamada en fazla 5 kişi oluyo

Demircs

Demircs

Üye
ederim tabi istek yolluyorum :)sürdürme başarısız lütfen daha sonra tekrar deneyiniz " diye bir hata alıyorum anlamadım. kardesim sen teskilat bolumunden ya Teskilat Lideri isminden Yada Teskilat Ismi Kismindan Ara bul Istek yolla
bende ios'dan oynuyorum :) banada yardım edermisin martihusu aldım parayla 17 levelim nickim: demircs
IOS platformunda sağlam türk guildi yokmu yav :( lvl 30 oldum halen guildde yanlızım. Ah şu ruslar...
GUİLD kurda oynuyalım birlikte :)

revulation1907

Üye
revulation1907 nickim android 26 level olmak uzereyim teskilatim yok ekleyin oynayalim

saki3d

saki3d

Üye
Platform : Android
Guild : HoCClub
Guild Başkanı: saki3d

Yaklaşık 1 yıldır aktif olan guildimize, ozelikle 3v mapta pro 40 lvl oyuncular aranıyor. GVG maçları için.
GVG için mac saatları Türkiye saatiyle aksam 20:00 ~ 24:00 arası olucak.
Beraber Rune Kazanalım :bira:

timur61

Üye
platform: android
nickname: _jart_
lvl 14
teşkilat arıyorum yardımlaşma için

aknsrgn10

Üye
AKNSRGN10 oyun ismim 18 yasindayim 2 senedir oynuyorum diger çarım ban yedi yeniden başladim kardesim aksamları full onlineyim runik kasalim

karayel90

karayel90

Üye
Nick=Qarayel
Server=Avrupa
LVL=27

Herhangi bir teşkilata üye değilim gelirseniz ve eklerseniz yardımlaşabiliriz

virtuemadman

Üye
Platform windowspone nik virtuemadman guild Osmanlı herkezi beklerim

djbaro

djbaro

Üye
merhabalar
ben ios da oynuyorum 40 lvl 14 tane kendi karakterim var nick: Thebybarish şu an bir kalndayım ama türk klanlarından beni kabul edecek arkadaşlar olursa oyun
içinden mesaj atarlarsa seve seve kabul ederim 3yıl kadr oldu oynuyorum

Gomendor

Üye
Merhabalar bende baslayali yaklasik 2 3hafta oluyor 19 levele ulastim HoCClub teskilatina basvurumu yaptim kabul ederseniz cok memnun olurum surekli online olan birisiyim :)
Ism
Merhabalar bende baslayali yaklasik 2 3hafta oluyor 19 levele ulastim HoCClub teskilatina basvurumu yaptim kabul ederseniz cok memnun olurum surekli online olan birisiyim :)
Nickim kyrie1903 saki3d adli arkadasa da istek gonderdim bu arada :)

karaincii

Üye
Beyler oyunda adim karaincii ekleyin oynuyalim baslayali 2gun oldu ama dotayi iyi bildigimden oyun kolay geldi guzel oyun teskilat ariyorum beraber oynamak icin

Ozan

Ozan

Admin
Oluşumu destekliyorum maxicep lileri bir araya getireceğinden dolayı ve üst konu yapıyorum bölümde.

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92 ve BurakTura
Nirvana92

Nirvana92

Üye
ayni şekilde order & chaos online de de toplanalım nick bohemian Lv 70 wp amerikada oynayan msj atabilir turk teşkilatı kurduk ayakta durmaya çalışıyoruz
isimleri yakın diye karıştırılıyo birbirine oac mmorpg tarzı bi oyun ve mobile göre oldukça kaliteli ve bi o kadar da zor yani tek başınıza bi yere gelemiyosunuz takım olmak gerekli dungeonlar ve diğer gorevler için

Eğer cihazınız bu oyunu kasarsa pil tasarrufundan tum izinli uygulamaları kapatın.

hospiti

hospiti

Üye
zor bi oyun

mehayfi

mehayfi

Üye
ayni şekilde order & chaos online de de toplanalım nick bohemian Lv 70 wp amerikada oynayan msj atabilir turk teşkilatı kurduk ayakta durmaya çalışıyoruz
isimleri yakın diye karıştırılıyo birbirine oac mmorpg tarzı bi oyun ve mobile göre oldukça kaliteli ve bi o kadar da zor yani tek başınıza bi yere gelemiyosunuz takım olmak gerekli dungeonlar ve diğer gorevler için

Eğer cihazınız bu oyunu kasarsa pil tasarrufundan tum izinli uygulamaları kapatın.
Lw 70 mi?