Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

barannn79

barannn79

Üye
Jombra rakip askerlerinin üzerinde göz işaretini nasıl çıkarıyor bilen varmı

erenkarax

Üye
jombraa nın 1. skili patlayınca yakınlardakinde göz işareti oluyor

cndmr41

Üye
beyler lutfen soyleyin. benim 27 lvl lik hesabim var hep misafir hesabindan giriyorum digerlerinde artik 1 lvl den basliyoda. simdi telefonu sifirlasam misafir hesabim gider mi? lutfen gercekten bilen biri cevaplasin

barannn79

barannn79

Üye
Hayır bişey olmaz hesabına.
Jombrayı yaptım ama bu defa 12-b nin 1.skilde attığı kalkanı patlatmayı beceremiyorum. 1.skille rakibe atıyorum fakat 3.skile basınca patlamıyor. Yöntemi nasıl bilen varmı acaba?

cndmr41

Üye
arkadasim bildigim kadariyla jombıraa da bir kere 1. skile basiyoruz enerji yukleniyo ve birdaha 1. skile basinda patliyor.ardindan 3. skili attimmi stunluyor

barannn79

barannn79

Üye
Yok ben 12-b yi sormuştum. 1.skildeki atılan kalkanı 3.skille nasıl patlatıyoruz diye

cndmr41

Üye
he tamam ben 12-b oynamadigim icin biomiyorum

Keremo54

Üye
Sa beyler uzun süredir 40 lvl im fakat 39. Seviyede açılan görünmezlik skillinin süresini nasıl uzatıcaz bi türlü bulamıyorum çıldırıcam biri yardımcı olsun şimdiden teşekkürler ☺️

erenkarax

Üye
mistik mi alsam off kafamda deli sorular kagax mistik yada savaer bi karar veremedim

bigboosss

Üye
atlı sihirbaz çok hoşuma gitti. baya güçlü , ama sp sömürme aldığımda pek işe yaramadı, saldırı hızı az olduğundan sanırım.
hermes, dağlayıcı kürde ile kimse duramadı karşımda.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bnde bu aralar minatoru alıyom sürekli , ilk baş bişiye benzetemedim ama şimdi iyi . güzel hero hemde ucuz . savaere verdigim 17k amblemle kıyaslarsak her yönden çok daha iyi .ipad de oynıyan var mı aramızda varsa eger oyunun degiştirilmeyen ayarlarına bakabilir mi . hepsi yüksekte mi onların diyeteşkilat etkinligine nasıl katılıyoruz . teşkilatım var kendim kurdum ama yinede katılamadım . bilen var mı?Lumia 930 gibi işlemci hızı 1.5 ghz den daha yuksek cihazla
oynıyan arkadaşlar sizde de atma yada kasma sorunu var mı?

Son düzenleme:

berkay201

Üye
Son guncellemeden sonra oyun klavyesı ters dondu nasıl duzeltcez bılen vrmı

erenkarax

Üye
archimtiros sağlam karakterdir onu alın

Nirvana92

Nirvana92

Üye
:turkiye:arkadaşlar windows phoneda oynıyan varsa teşkilatıma adam arıyorum niyetim teşkilat etkinliklerine katılmak. gelmek isteyenler arama kısmına
MODA
yazarak başvurabilirler. Başvuracak adayların TC vatandaşı olmaları zorunludur .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: virtuemadman

virtuemadman

Üye
İstanbul varsa eklesin fearsomemadman mage teşkilat lvl fark etmez ben goldfur oynuyorumOyunun en iyi karakteri buyucu goldfur bende. Var androidde ikincisi muhafız kotundur oda wp var :)

Demircs

Demircs

Üye
Arkadaşlar merhaba ben Bursa'dan Hasan. Oyuna başlayalı çok olmadı .. 14 levelim . Sia karakterini çok beğendim hangi karakteri almalıyım uzaktan vurankarakterlerle iyi oynuyorum... Birde o 1000 altınla başlayınca neler almalıyım. Bana oynamayı öğretebilirseniz sevinirim birde Teşkilata alabilecek varmı ?

barannn79

barannn79

Üye
Elf, nutt ve lebmont iyi uzaktan atan karekterlerde. İki tane 500 luk yuzuk(100 sp+12 damage) ile başlamak iyidir

Demircs

Demircs

Üye
Elf, nutt ve lebmont iyi uzaktan atan karekterlerde. İki tane 500 luk yuzuk(100 sp+12 damage) ile başlamak iyidir
Onlarınalıyorumda çok az gücü var hemen ölüyorlar adAmlar 500-600 vuruyor 2 kere vurunca ölüyorum.. Bu hüner puanları yazıtlar kitabeler falan hangini kullanıcaz hiç bir bilgim yok :) nut diye bir karakter var lider tablosunda en iyilerde hep 1.karakter o . Onu öneriyormusunuz 15 bin amblemim oyunda yeniyim ne yapmalıyım

barannn79

barannn79

Üye
Bu karekterlerle oynadığında rakibin sana yaklaştığında geri çekilip uzaktan atmaya devam edeceksin. Yani yanına yaklaştırmamaya, yanına gelince kaçmaya çalışacaksın. Her karektere uygun kitabeler var. Şu kitabe iyidir diyemem. Açıklamalarını oku uygun olanı al. Sp %20 nin altına dusunce koruyan kalkan var o her karaktere uygundur al