Yardım Cortana L520

Sponsorlu Bağlantılar

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Cortana L520
arkadaşlar telefonumun bolgesi Turkiye, abd ve birleşik krallığı seçip denedim ama cortana yine gelmedi.
Ne yapmam gerek?
Not: Telefonum güncellendi.

oznkrts

oznkrts

Üye
Bunu bende merak ediyorum :)

skynet

Üye
Bende sadece bölge ABD olmasına rağmen çıkıyor cortana

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Bölge abd dilini ingilizce yaparmısın.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Ya bolgem şuan Abd, ancak hiç bir şekilde cortana uygulamalarım arasında gozukmuyor ve sesli arama ozelliğim hala bing yani eski versiyon ancak telefonum guncel prewiew for devolopers hesabımda aktif

oznkrts

oznkrts

Üye
Ya bolgem şuan Abd, ancak hiç bir şekilde cortana uygulamalarım arasında gozukmuyor ve sesli arama ozelliğim hala bing yani eski versiyon ancak telefonum guncel prewiew for devolopers hesabımda aktif

Bendede olmadı

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Ben yakın zamanda l520 yi kullanmayı bırakıcam.
lumia bambaşka bir ekosistem yenilikçi ve çok yakında sarsıcı populariteye ulaşacağı kesin.
Amerikadan İcon getirteceğim ama oncelikle cortanayı denemem şahit olmam lazım

oznkrts

oznkrts

Üye
Ben yakın zamanda l520 yi kullanmayı bırakıcam.
lumia bambaşka bir ekosistem yenilikçi ve çok yakında sarsıcı populariteye ulaşacağı kesin.
Amerikadan İcon getirteceğim ama oncelikle cortanayı denemem şahit olmam lazım

Ben cortanayı daha önce kullandım gayet kullanışlı Siriden bi eksigide yok ama kendi cihazıma yükleyemedim bi türlü tamam bazı bölgeler denmişte bu adamların Kafası çalışmıyormu belki burdaki adamda ingilizce biliyor

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
aynen ingilizce bilen yuzbinlerce insan var ulkemizde. ben seneye lise bitince yfu turkey sayesinde ingiltereye gideceğim inşallah

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
arkadaşlar cortana yı kullanabilmek için konımunuzun açık olması gerekiyor

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
benim konumum her daim açık.
Anlaşılmadı galiba , Cortana menude bile gozukmuyor
anladım ama başka Bir çözüm yok gibi geldi yukarıda belirtilmiş gerekenler belki fark etmemişsinizdir dedim

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
ya ağlamak uzereyim sırf cortana için telefon aldırtacaklar yeminle

oznkrts

oznkrts

Üye
dostum ben çözdüm olayı sen smdi bölgeyi abd yap dili ingilizce yap ondan sonra güncelleme denetle ek dil paketi geliyor onun iiçinde cortana

wpfurkan

wpfurkan

Üye

Aynı sorun bendede oldu. Her ne yaptıysam cortana olmadı. İster dil ister bölge olsun herşey tamamdı ama yinede çalışmıyordu. Wpcentral olsun başka sayfalar olsun her yire baktım bisey bulamadım. Sonunda bir İngilizce sayfada çözümü buldum.
Maalesef hardresetten başka bir yöntem yok. Her ayarı yaptıysan ve burda arkadaşların dediği şeyleri felan yaptıysan tek yöntem hardreset.
Kendim bu yötemle sonunda cortanaya ulaşdım :)

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
Hardreset. maaleser bulubduğum şehirde telefoncular kuyumcu fiyatları kullaanıyor bpyle bişey için en aşağı 100-150 isteyeceklerdir keşke bilgisayarımı satmasaydım kendim yapardun en azından. neyse teşekkurlee ilginiz için, başka bi yontem bulunur belki diyerek konu açık kalsın

oznkrts

oznkrts

Üye
Hardreset. maaleser bulubduğum şehirde telefoncular kuyumcu fiyatları kullaanıyor bpyle bişey için en aşağı 100-150 isteyeceklerdir keşke bilgisayarımı satmasaydım kendim yapardun en azından. neyse teşekkurlee ilginiz için, başka bi yontem bulunur belki diyerek konu açık kalsın

Cortanayı nasıl kullanacağını yazdım hardresete gerek yok

wpfurkan

wpfurkan

Üye

Telfoncuya falan filan gerek yok. Telefonun ayarlarından otomatik yaptırılabiliyor. Sen heralde flashleme ile karıştırdın.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
    Konu Sahibi
teşekkurlee yaptım ve oldu çok işlevsel ve yararlı daha bi hatasını gormedim cortana nın

Üst Alt